کد خبر: 4986 A

عدم شرکت مربیان در کنفرانس خبری تخلف است؛

در هر صورت مربیانی که اعاده دادرسی دارند می توانند اعتراضشان را به کمیته انضباطی ارائه کنند و اگر دلایل موجهی مثل ساعت پرواز و دیگر دلایل موجه را دارند می توانند اعتراض کنند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: عدم شرکت سرمربیان تیم‌های لیگ برتری در نشست‌های خبری پیش و پس از بازی‌ها بر خلاف مقررات فدراسیون و سازمان لیگ است و سرپیچی از دستورات تلقی می شود.

به گزارش ایلنا، اسماعیل حسن زاده در این رابطه گفت: بحث جریمه مربیان لیگ برتری كه در نشست‌های خبری پیش و پس از بازی‌ها حاضر نمی‌شوند، بر اساس آیین نامه مسابقات است و عدم شرکت در این نشست‌ها بر خلاف مقررات فدراسیون و سازمان لیگ است و سرپیچی از دستورات تلقی می شود.

وی ادامه داد: قبل از آغاز رقابت‌های لیگ برتر طی جلسه‌ای که با حضور دبیرکل و نایب رئیس فدراسیون و احمدی رئیس کمیته رسانه‌ی فدراسیون فوتبال برگزار شد، قرار شد که مربیان در کنفرانس ها شرکت کنند و اگر شرکت نکردند بر اساس آیین نامه جریمه شوند و ما آرا را بر اساس همین جلسه و قوانین صادر کردیم.

حسن زاده در پایان گفت: در هر صورت مربیانی که اعاده دادرسی دارند می توانند اعتراضشان را به کمیته انضباطی ارائه کنند و اگر دلایل موجهی مثل ساعت پرواز و دیگر دلایل موجه را دارند می توانند اعتراض کنند و کمیته انضباطی در این آرا تجدید نظر می کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر