کد خبر: 4823 A

هاشم حسینی:

برای صعود ابومسلم به لیگ برتر نیازمند حمایت همه مسوولان استان هستیم.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم از آمادگی کامل بازیکنان این تیم برای رویارویی با تیم سنگ‌آهن بافق یزد در هفته دوم مسابقات فوتبال دسته اول کشور خبر داد.

ایلنا، هاشم حسینی با بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه برای مسابقه با تیم سنگ‌آهن بافق یزد بازیکن مصدوم و اخطاری نداریم و محمد منصوری که در هفته اول مسابقات به دلیل مصدومیت نتوانست برای ابومسلم بازی کند از این هفته آماده شرکت در مسابقات است.

وی تیم سنگ آهن بافق یزد به سرمربیگری فیروز کریمی را تیمی قوی و با انگیزه دانست و تصریح کرد: برای صعود به لیگ برتر محکوم به برد این تیم هستیم.

وی با اشاره به رویارویی ابومسلم با تیم‌های نفت مسجد سلیمان، شهرداری اراک و مس سرچشمه کرمان در ادامه رقابت ها، عنوان کرد: در صورت پیروزی برابر این تیم ها گام های صعود ابومسلم به لیگ برتر با قاطعیت کامل برداشته خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم با بیان اینکه تیم سنگ آهن بافق امروز عصر وارد مشهد خواهد شد، گفت: مسابقه بین تیم های ابومسلم و سنگ آهن بافق فردا پنج شنبه 30شهریورماه ساعت 16:15در محل ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد برگزار خواهد شد.

حسینی با اشاره به اینکه با شهرداری مشهد مذاکراتی درباره جابجایی تماشگران با اتوبوس انجام شده، از همکاری هیأت فوتبال مشهد و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تیم ابومسلم تشکر کرد و گفت: برای صعود ابومسلم به لیگ برتر نیازمند حمایت همه مسوولان استان هستیم.

تیم ابومسلم در هفته نخست مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور از گروه الف برابر تیم مدعی نساجی مازندران در قائمشهر با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر