کد خبر: 4792 A

از نتایج تیم اصلا راضی نیستم؛

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی با تاکید براینکه به هیچ وجه از نتایج این تیم در لیگ برتر رضایت ندارد، گفت که بازیکنان ملوان برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا هم قسم شده‌اند.

سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی با تاکید براینکه به هیچ وجه از نتایج این تیم در لیگ برتر رضایت ندارد، گفت که بازیکنان ملوان برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا هم قسم شده‌اند.

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان، گفت: خوشبختانه از زمان حضور مالکان جدید این باشگاه روند تحولی بسیار خوبی را آغاز کرده‌ایم و توانسته‌ایم مسیر جدیدی را پیش پای باشگاه ملوان بندرانزلی قرار دهیم.

وی افزود: یکی از بزرگترین دستاوردهای ما در این مدت رساندن تماشاگران خونگرم انزلی به یک بلوغ کامل بود که آن را در بازی اخیر خود مقابل تراکتورسازی نشان دادند. البته تماشاگران شهر انزلی همواره از تماشاگران خوب فوتبال ما بودند اما ما یک ساختار جدید را بر باشگاه حاکم و نهادینه کردیم که در این ساختار هواداران هم نقش بسزایی بزرگی دارند.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در رابطه با نتایج تیم فوتبال این باشگاه در لیگ برتر فوتبال گفت: من از نتایج به هیچ وجه راضی نیستم و اعتقاد دارم که هرچه سریعتر باید روند بهتری را در پیش بگیریم. ما کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی داریم که بی تردید در ادامه لیگ بر مشکلات فائق خواهیم آمد و به رده‌های بالاتر خواهیم رسید.

وی افزود: با توجه به پتانسیلی که تیم ما دارد مطمئن باشید در آینده نزدیک خود را به رده‌های بالای جدول خواهیم رساند و خوب است بدانید که بازیکنان ما هم قسم شده‌اند تا در پایان رقابت‌های لیگ امسال یکی از صعودکنندگان به رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا باشند.

درودگر در رابطه با بازی این هفته تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بی شک بازی بسیار سختی پیش روی ماست به خصوص این که ما در این دیدار مازیار زارع را هم در اختیار نداریم. بازی مقابل فولاد آن هم در اهواز برای هر تیمی سخت است اما ملوان سعی دارد در این دیدار با دست پر به انزلی باز گردد.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در رابطه با انتقادهای حسین هدایتی از روند مدیریت فوتبال در کشور گفت: من مصاحبه وی را خوانده ام. او به خاطر برخی از رفتارها رنجیده خاطر است و باید به او حق بدهیم. همه ما می‌دانیم که حسین هدایتی در طول چند سال حضورش در عرصه باشگاهداری و فوتبال هزینه‌های بسیار زیادی را متحمل شده اما همواره با ناملایمات و بیمه مهری‌های زیادی مواجه شده است.

وی تصریح کرد: مالک باشگاه ملوان معتقد است که بخش خصوصی در ورزش و فوتبال باید حمایت شود مسوولان نباید این بخش را تنها بگذارند، اتفاقی که تاکنون رخ نداده است.

درودگر در پایان با اشاره به صحبت های حسین هدایتی که معتقد است مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال برای انتخاب نایب رییس دوم این فدراسیون باید هر چه سریعتر برگزار شود، گفت: من هم معتقدم که فدراسیون فوتبال و رییس این فدراسیون هرچه سریعتر بایداقدام به برگزاری مجمع فوق العاده کرده و نایب رییس دوم را انتخاب کنند.

فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ملوان بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر