کد خبر: 4605 A

کار سختی مقابل فجر و پیکان داریم؛

یقین دارم استقلال روزهای به مراتب بهتری را پیش خواهد داشت و من امیدوارم هواداران نیز حامی ما باشند تا بتوانیم در کنار آنها نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

دستیار نخست امیر قلعه‌نویی در تیم استقلال تاکید می کند که هدف اصلی استقلال در این فصل موفقیت در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

مجید صالح در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این مطلب اظهارکرد: هنوز 2 بازیکن مصدوم به نام های مجتبی جباری و کیانوش رحمتی داریم که انشا‌ءالله با اضافه شدن این 2 بازیکن شرایط ما به مراتب بهتر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: ما بازی های سختی را پیش رو داریم. 2 بازی بسیار دشوار مقابل فجر و همچنین بازی عقب افتاده مقابل پیکان را خواهیم داشت که باید تمام تلاش خود را انجام دهیم در این مسابقه حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا به آنچه که هواداران می‌خواهند برسیم.

مربی استقلال همچنین ادامه داد: بعد از تعطیلات لیگ برتر برای اینکه تیم شکل اصلی خود را پیدا کند کار بسیار سختی را پیش رو داشتیم، اما بازیکنان با بازی که مقابل راه‌آهن انجام دادند ثابت کردند همچنان از آمادگی بالایی برخوردارند و می توان به آینده این تیم امیدوارم بود.

صالح متذکر شد: من یقین دارم استقلال روزهای به مراتب بهتری را پیش خواهد داشت و من امیدوارم هواداران نیز حامی ما باشند تا بتوانیم در کنار آنها نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

این مربی استقلال همچنین با اشاره به دیدار این تیم مقابل راه آهن که با نتیجه 2 بر صفر به سود آبی‌پوشان به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: تیم ما به مرور زمان به شرایط بهتری می رسد. با رسیدن مصدومان و بازیکنان محروم شرایط مورد انتظار مان را پیدا می کنیم.

وی ادامه داد: از روزی که کار را با قلعه‌نویی آغاز کردیم تمام هدف ما حضور موفقیت‌آمیز در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا بود. من امیدوارم بتوانیم به این مهم دست یابیم.

پایان پیام

فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال استقلال تهران امیر قلعه نویی باشگاه راه آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر