کد خبر: 4564 A

باید از تیم ملی و کادر فنی حمایت کرد؛

بازیکنان ایران این توانایی را دارند تا با جام جهانی بروند اما فقط باید تلاش کرد این بازیکنان از لحاظ روحی آماده شوند

شپیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به شکست تیم ملی مقابل لبنان و حواشی که بعد از آن برای فوتبال کشورمان ایجاد شد، گفت: به نظر من در برهه کنونی باید از تیم ملی و کادر فنی حمایت کرد اما بزرگانی مانند پروین و پورحیدری باید به عنوان سرپرست روی نیمکت تیم ملی بنشینند.

شاهرخ بیانی در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این مطلب اظهارکرد: به نظر من حضور افرادی مانند پروین و پورحیدری می تواند از لحاظ روحی برای ملی‌پوشان مثمرثمر باشد. آنها بزرگان فوتبال ایران هستند و سال‌ها برای فوتبال کشورمان زحمت کشیده اندآقای پورحیدری خودش مربی تیم ملی بوده و به طور یقین به عنوان یک ایرانی می تواند از لحاظ احساسی بازیکنان را درک کند.

وی ادامه داد: کی روش به عنوان یک مربی بزرگ و نامدار به فوتبال کشورمان آمده و برای اینکه بتواند موفق شود باید به او کمک کنیم تا انشاالله تیم ملی بتواند به مسابقات جام جهانی صعود بکند. بازیکنان ایران این توانایی را دارند تا با جام جهانی بروند اما فقط باید تلاش کرد این بازیکنان از لحاظ روحی آماده شوند و چاره آن حضور فردی مانند پورحیدری روی نیمکت تیم ملی است.

این پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه ملی پوشان بازی ضعیفی را مقابل لبنان ارائه دادند، خاطرنشان کرد: در برهه کنونی ما چاره ای جز شکست دادن تیم کره جنوبی در ورزشگاه آزادی نداریم و اگر می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم باید در این دیدار پیروز از این مسابقه خارج شویم وگرنه کارمان بسیار سخت خواهد شد ما باید حداقل استفاده را از بازی های داخلی ببریم. انشاالله روز 25 مهر ماه با حمایت هواداران بتوانیم کره جنوبی که یکی از قدرت های آسیا محسوب می شود شکست دهیم.

فوتبال ایران تیم ملی فوتبال کی روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر