کد خبر: 33402 A

سید هاشم حسینی:

بر طبق قوانین سازمان لیگ و گزارش ناظرین فدراسیون نتیجه این بازی واضح است اما تعجب می‌كنم چرا فدراسیون در اعلام نتیجه و اعمال آن در جدول تعلل می‌كند.

سرپرست تیم ابومسلم خراسان رضوی اظهار داشت: طبق قوانین سازمان لیگ فوتبال نتیجه دیدار با نساجی قائمشهر بعد از عدم حضور این تیم واضح است. اما تعجب می‌كنم چرا فدراسیون این نتیجه را اعلام نمی‌كند.

به گزارش ایلنا، سید هاشم حسینی با بیان این مطلب عنوان كرد: بر طبق قوانین سازمان لیگ و گزارش ناظرین فدراسیون درخصوص عدم حضور تیم نساجی قائمشهر در دیدار روز جمعه 8 دی‌ماه نتیجه این بازی واضح است اما تعجب می‌كنم چرا فدراسیون در اعلام نتیجه و اعمال آن در جدول تعلل می‌كند.

وی با اشاره به تغییر زمان دیدار هفته دوم تیم فوتبال ابومسلم در دور برگشت لیگ دسته یك فوتبال مقابل تیم سنگ آهن بافق یزد گفت: طبق زمان بندی قبلی سازمان لیگ قرار بود این بازی روز سه شنبه 17 دیماه جاری برگزار شود که زمان انجام این بازی به علت حضور ابومسلم در جام حذفی به روز جمعه 15 دی ماه تغییر یافت.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی با اشاره به عدم امكان استفاده از مجید نوری بازیكن مصدوم این تیم در دیدار این هفته در یزد عنوان كرد: بازیكنان تازه اضافه شده به تیم به خوبی در تمرینات حاضر شده‌اند که این نوید روزهای خوب را برای ابومسلم می دهد.

وی با اشاره به دیدار حساس تیمش در جام حذفی مقابل تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: با تمام قوا در روز چهارشنبه 20 دی‌ماه برای رویارویی با تیم پرقدرت استقلال به تهران می‌رویم.

گفتنی است، تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی با 13 بازی 18 امتیازه است و در رده 8 جدول رده بندی قرار دارد كه با اعلام نتیجه 3 بر صفر دیدار نساجی قائمشهر به سود تیم ابومسلم 21 امتیازه خواهد شد و بالاتر از گل گهر سیرجان 20 امتیازی در دره ششم جدول قرار خواهد گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر