کد خبر: 33351 A

با قدرت به کارم ادامه ‌می‌دهم؛

رئیس سازمان لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور با تاکید براینکه همچنان با قدرت به کارش ادامه می‌دهد گفت که این کفاشیان است که در رابطه با ماندن یا رفتنش حرف آخر را خواهد زد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور با تاکید براینکه همچنان با قدرت به کارش ادامه می‌دهد گفت که این کفاشیان است که در رابطه با ماندن یا رفتنش حرف آخر را خواهد زد.

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با بحث کنارگیری‌اش از سازمان لیگ فوتبال باشگاه‌های کشور اظهارکرد: من نه استعفا کرده‌ام و نه استعفا می‌کنم. بنده با وجود اینکه به قانون مملکت خود و فیفا احترام می‌گذارم سر کارم هستم و هیچ قصدی هم برای رفتن ندارم.

وی افزود: در همین رابطه من یک نامه ای به کفاشیان داد‌ه‌ام و ایشان است که باید تصمم بگیرد. مطمئن باشید من هرکاری بکنم در راستای احترام به قانون و صیانت از فوتبال ملی کشور است. بنده فوتبال مملکتم را از خودم بیشتر دوست دارم.

وی در پاسخ به این سوال که از نامه خود به کفاشیان دنبال چه چیزی هستید، گفت: این یک نامه خصوصی است و اگر قرار به علنی شدنش بود یک بیانیه صادر می‌کردم. بهتر است جزئیات این نامه را از خود علی کفاشیان بپرسید. مطمئن باشید بعد از این نامه رئیس فدراسیونه هر تصمیمی بگیرد خواهم پذیرفت و اگر تصمیم وی رفتن من باشد بدون مشکل خواهم رفت.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه به نظر می‌رسد یک جریان به دنبال حذف شما از فوتبال است، اظهارکرد: فعلا که من جایی نرفته‌ام و من همچنان کارم را برابر قانون انجام می دهم. اتفاقا در این خصوص هم خود کفاشیان باید پاسخگو باشد. من معزورم از باز کردن این قضیه. مطمئن باشید من تا زمانی که کار می‌کنم صادقانه کار خواهم کرد. من سرم را پایین گرفته ام و نه در باندی هستم و نه گروهی. من کسی را غیر از خدا ندارم. ما نه وکیل دارم نه وزیر، نه شبکه و نه خبرگزاری و نه باند خبری. من هیچ چیز ندارم. من یک آدم صاف و ساده هستم و با سلامت کارم را انجام می دهم.

وی در واکنش به این موضوع که شنیده می‌شود از سازمان لیگ خداحافظی کرده‌اید هم گفت: من هیچ خداحافظی نکرده ام و همیشه به دیگران سلام می کنم. من اگر بخواهم خداحافظی هم بکنم حتما باید قبلش اجازه بگیرم. من به عنوان یک عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال همیشه در خدمت فوتبال بوده و هستم.

بهروان در رابطه با حضور عزیزمحمدی به جای وی در سازمان لیگ خاطرنشان کرد: من جایی نرفته ام که کسی بخواهد جایگزینم شود. اگر ما رفتنی شدیم هر کسی آمد خداوند پشت وپناهش باشد. مطمئن باشید بعد از بازگشت کفاشیان از عراق اوست که حرف اول و آخر را در رابطه با رفتن من خواهد زد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه همه تیم‌های لیگ برتری موظف‌اند تحت هرشرایطی آماده برگزاری دیدارهای خود در لیگ برتر باشند، اظهارکرد: همه تیم‌ها موظفند پیش بینی‌های لازم را برای مسافرت‌های خود بکنند. به همه باشگاه‌ها اعلام کرده‌ایم که باید به موقع سر بازی‌های خود حاضر باشند و از این پس هیچ عذری از هیچ باشگاهی نمی‌پذیریم.

فدراسیون فوتبال سازمان لیگ کفاشیان بهروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر