کد خبر: 32421 A

از هواداران هم تشکر می‌کنم، بازی سختی پیش رو داریم ولی با تمرکز خوب بازیکنان به دنبال 3 امتیاز هستیم، بازی مقابل فجرسپاسی برای هر تیمی دشوار است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌توانیم برابر فجرسپاسی پیروز شویم.

به گزارش ایلنا، یحیی‌ گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با فجرسپاسی اظهار داشت: خوشبختانه با شرایط خوبی آمدیم، تشکر می‌کنم از مسئولان شیرازی که ما را مورد لطف قرار دادند. از هواداران هم تشکر می‌کنم، بازی سختی پیش رو داریم ولی با تمرکز خوب بازیکنان به دنبال 3 امتیاز هستیم، بازی مقابل فجرسپاسی برای هر تیمی دشوار است.

وی ادامه داد: وضعیت ما خوب است به جز پولادی که محروم است و محمد قاضی هم به دلیل مصدومیت نداریم و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم، امیدوارم با ارائه یک بازی هجومی سه امتیاز را بگیریم. مشکل پروویچ هم حل شد و می‌توانیم از او استفاده کنیم و احتمالا از این بازیکن استفاده خواهیم کرد. رضا حقیقی هم تازه به جمع پرسپولیس اضافه شده و امیدوارم یکی از بازی‌های خوبش را انجام بدهد.

گل‌محمدی تصریح کرد: فجر جوان و دونده‌ است، باید از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده کنیم و می‌توانیم برنده شویم و امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی انجام بدهیم. در شیراز تمرین نمی‌کنیم و صبح در تهران تمرین کردیم.

گل‌محمدی در مورد وضعیت کریم باقری گفت: او به کادر فنی مربیگری اضافه نشده چون مدرک ندارد اما به عنوان مدیر فنی در آینده نزدیک با ما کار خواهد کرد.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر