کد خبر: 32420 A

مانوئل ژوزه بدون دلیل موجه اقدام به ترک یک طرفه فعالیت خود کرده اند و مجموعه رفتارهای او نشان می داد که انگیزه‌ای برای ادامه کار نداشته است.

مشاور باشگاه پرسپولیس در امور حقوق بین‌الملل گفت: شکایت باشگاه پرسپولیس از مانوئل ژوزه برای فیفا ارسال و ثبت شد و منتظر پایان تعطیلات سال نو میلادی در فیفا هستیم تا رسیدگی به آن آغاز شود.

به گزارش ایلنا، مصطفی شکری در ادامه افزود: ما لایحه خود را با تکیه بر مستندات و دلایلی که داشتیم ارسال کردیم و حال منتظر پایان تعطیلات هستیم. لایحه مقدماتی ما بر این اساس تنظیم شده است که مانوئل ژوزه بدون دلیل موجه اقدام به ترک یک طرفه فعالیت خود کرده اند و مجموعه رفتارهای او نشان می داد که انگیزه‌ای برای ادامه کار نداشته است.

وکیل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در نامه ای که برای فیفا ارسال کردیم، آوردیم که مدارک و مستندات مواردی که در لایحه آمده است مانند نامه نگاری‌های صورت گرفته و پرداخت های مالی انجام شده متعاقباً ارسال خواهد شد که صحت ادعای باشگاه پرسپولیس را ثابت خواهد کرد.

شکری در پایان افزود: فضای حقوقی با آنچه در فضای خبری می گذرد متفاوت است. در مسایل حقوقی به مستندات و مدارک رسمی استناده می شود. از این منظر آنچه مسلم است اینکه آقای ژوزه این اواخر در انجام وظایف خود کوشا نبود و در شرایطی که باشگاه در حال گفت‌وگو برای ادامه کار بود، وی بودند که کار خود را رها کرده، قرارداد را فسخ شده اعلام، کشور را ترک کرده و برای هدایت تیم پرسپولیس در بازی ها حاضر نشده است.

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر