کد خبر: 32320 A

از استعفای بهروان اطلاعی ندارم؛

از تمامی مجموعه و اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم، چراکه شاید در نحوه برنامه‌ریزی تا حدودی با مشکلاتی روبرو بودیم.

دبیر سازمان لیگ برتر گفت: من از استعفای بهروان خبری ندارم، اما تا این لحظه چنین موضوعی صحت نداشته است.

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به میزبانی درود از مسابقات تیم گهر اظهارکرد: بعد از بازی گهر مقابل استقلال که در ورزشگاه درود به خوبی برگزار شد بنا به درخواست باشگاه گهر، سازمان لیگ به صورت مشروط قبول کرد مسابقات این تیم در درود برگزار شود اما باید در راستای رفع اشکالات استادیوم با جدیت پیگیری‌های لازم را انجام دهند؛ بعد از آن باید زیرساخت‌های لازم برای افزایش گنجایش تماشاگران انجام بگیرد.

وی ادامه داد: باید اعتراف کنیم در برگزاری مسابقات لیگ برتر در هر بار به لحاظ زیرساخت یکسری مشکلات داریم و با توجه به محدودیت‌هایی که در  زمینه مسابقات است لیگ باید به صورت فشرده برگزار شود، البته یکی از دلایل فشردگی مسابقات تداخل بازی‌های لیگ برتر با مسابقات بین المللی است. ما به دلیل فشردگی مسابقات دارای محدودیت‌هایی هستیم و به همین دلیل تیم‌ها هم نمی‌توانند در شرایط مناسبی مسابقه بدهند، البته مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند با رایزنی‌هایی که با AFC انجام می‌دهند زمان مسابقات بین‌المللی را تغییر داده و در آن صورت ما می‌توانیم نظرات باشگاه‌ها را در نحوه برنامه‌ریزی اعمال کنیم.

دبیر سازمان لیگ درخصوص احتمال رفتن بهروان از سازمان لیگ گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم، اما رئیس سازمان لیگ طبق قانون توسط رئیس فدراسیون انتخاب می‌شود و هیات رئیسه نیز مهر تایید او را می‌زنند، اما در چند وقت اخیر هیچ‌گونه بحثی در خصوص رفتن بهروان از سازمان لیگ مطرح نشده و بنده هم تا کنون خبری از استعفای او ندارم.

دبیر سازمان لیگ برتر خاطرنشان کرد: من از تمامی مجموعه و اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم، چراکه شاید در نحوه برنامه‌ریزی تا حدودی با مشکلاتی روبرو بودیم اما باید بگویم سعی می‌کنیم با تعاملی که با AFC و مدیران باشگاه‌ها داریم شکل بهتری به مسابقات بدهیم.

ایلنا دبیر سازمان لیگ برتر علی کاظمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر