کد خبر: 32110 A

هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال؛

هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال عصر یکشنبه با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود.

 هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال عصر یکشنبه با برگزاری 5 دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نوزدهمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در شرایطی از عصر فردا رسما آغاز می‌شود که در مهمترین دیدارهای روز اول این هفته سپاهان به مصاف فولاد می‌رود و پرسپولیس هم در ورزشگاه حافظیه میهمان فجر شهید سپاسی خواهد بود.

فجر سپاسی- پرسپولیس، ساعت 14

شاید بتوان لقب مهمترین دیدار روز اول هفته نوزدهم را با کمی اغماض به دیدار فجر سپاسی و پرسپولیس داد. تیم فوتبال پرسپولیس تهران که اخیرا با یحیی گلمحمدی نشان داده کاملا دگرگون شده و امتیازات دیدارهای خود را به راحتی نیم فصل اول از دست نمی‌دهد این هفته باید به مصاف یاوری شاگردان با انگیزه‌اش برود. دیداری که قطعا سرخپوشان پایتخت روز بی‌دغدغه و راحتی در آن نخواهند داشت. فجر سپاسی که از جمله خوب‌های نیم فصل اول لیگ بود، اولین دیدار نیم فصل دوم را هفته گذشته واگذار کرده و امیدوار است بتواند با شکست تیم پرهوادار پرسپولیس یکبار دیگر در مسیر موفقیت‌های گذشته خود قرار بگیرد. بی تردید بازنده این دیدار شرایط سختی در آینده خواهد داشت. پرسپولیس هم اکنون با 22 امتیاز در رده سیزدهم است و فجر نیز با 24 امتیاز در رده دهم ایستاده است.

سپاهان – فولاد، ساعت 15

دیگر دیدار مهم روز یکشنبه را دو تیم فولادی سپاهان و فولاد خوزستان برگزار خواهند کرد. دیداری که برای هر دو تیم از اهمیت بسیاری برخوردار است. سپاهان که هفته گذشته با قبول شکست مقابل مس کرمان صدر جدول لیگ را تحویل استقلال کرد قطعا این هفته به دنبال جبران مافات خواهد بود. شاگردان کرانچار البته این هفته تیمی به مراتب دونده‌تر و قوی تر از مس را پیش رو داند. آنها عصر یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر میزبان فولاد خوزستان هستند. تیمی که تحت هدایت حسین فرکی است و طی هفته‌های گذشته نتایج بسیار خوبی گرفته و خود را به مدعیان این رقابت‌ها افزوده است. سپاهان هم اکنون با 31 امتیاز در رده دوم جدول است و فولاد نیز با 30 امتیاز در رده سوم. شاگردان فرکی در صورت پیروزی می‌توانند خود را به یک قدمی استقلال در صدر جدول برسانند.

برنامه کامل هفته نوزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

یک‌شنبه 10 دی صبا - ذوب آهن(ساعت 14)

فجر سپاسی - پرسپولیس (14)

نفت آبادان - ملوان (ساعت 15:00)

سپاهان – فولاد (ساعت 15:00)

گهر دورود - راه‌آهن (ساعت 15:00)

دوشنبه 11 دی(ساعت 15:00)

داماش گیلان - آلومینیوم

نفت تهران - مس کرمان

تراکتورسازی - پیکان

استقلال- سایپا (17:30)

لیگ برتر پرسپولیس ایلنا سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر