کد خبر: 24669 A

ژوزه بخواهد به حکم اعتراض می‌کنیم؛

به لحاظ اینکه اظهارات متقابل کی‌روش باعث تخریب سرمربی پرسپولیس شد، باشگاه همچنان حق طرح شکایت را برای خود محفوظ می‌داند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: اعتراض به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منوط به نظر ژوزه خواهد بود اما حق شکایت از کارلوس کی‌روش برای باشگاه محفوظ است و این اقدام انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا، محمود سالارکیا افزود: با توجه به اینکه رأی صادره جنبه فردی دارد، حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای مانوئل ژوزه ترجمه خواهد شد و در صورتی که به رأی صادر شده اعتراض داشته باشند، نسبت به تجدید نظرخواهی در موعد مقرر اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: به لحاظ اینکه اظهارات متقابل کارلوس کی‌روش در پاسخ به مانوئل ژوزه باعث تخریب سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شد، باشگاه پرسپولیس همچنان حق طرح شکایت را برای خود محفوظ می‌داند.

معاون حقوقی و رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: تلاش ما بر این اساس استوار بود که مسأله پیش آمده در فضایی دوستانه برطرف شود و با توجه به شرایط پیش آمده، باشگاه پرسپولیس در دفاع از منافع خود و حقوق سرمربی تیم پرسپولیس تا پایان هفته نسبت به طرح شکایت خود از کارلوس کی‌روش در کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال اقدام می‌نماید.

 

باشگاه پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر