کد خبر: 21423 A

تیم ملی از تعطیلات لیگ ضرر كرد؛

نباید فراموش کنیم ذوب‌آهن هم مثل سایر تیم‌ها مقابل پرسپولیس با انگیزه زیادی به میدان می‌رود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعطیلات مکرر و طولانی علاوه بر ضربه به تیم‌های لیگ برتر به تیم ملی هم ضربه می‌زند.

به گزارش ایلنا، مانوئل ژوزه در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های پرسپولیس و ذوب آهن اظهار داشت: ابتدا قهرمانی الاهلی مصر را در لیگ قهرمانان آفریقا به این تیم تبریک می گویم و از اینکه بازهم می تواند در مسابقات باشگاه های جهان شرکت کند بسیارخوشحالم. من هشت سال در این تیم كاركردم و الاهلی همیشه در ذهن من باقی می ماند.

وی خاطرنشان کرد: در مورد لیگ باید حرفی بزنم اما نمی خواهم کسی ناراحت شود. تعطیلات طولانی لیگ به ضرر همه شد و حتی مشاهده كردید که تیم ملی هم چه نتیجه ای کسب کرد. تیم ما قبل از این تعطیلات عالی بود و در آخرین مسابقه خود شش گل به پیكان زد اما در بازی فردا دوباره باید همه چیز را از نو شروع کنیم.

ژوزه گفت: در این مدت از تعطیلی طولانی و تمرین کردن خسته شده بودیم. ما در این مدت خیلی کم بازی می کنیم. درحالی که در هر ماه حداقل باید پنج بازی داشته باشیم اما در عمل فقط در یک ماه این اتفاق افتاد و ما توانستیم 5 بازی برگزار كنیم. یکی از ضعف های لیگ ایران این است که ما دقیقا نمی دانیم چه زمانی مسابقه داریم و به این ترتیب نمی توانیم برای آینده خودمان برنامه ریزی کنیم.

سرمربی پرسپولیس درادامه گفت: متاسفانه بازیکنان تیم ما در تعطیلات لیگ شرایط ایده‌آل خود را از دست داده اند. کسانی که برای فوتبال ایران برنامه ریزی می‌کنند باید به تقویم درست نگاه کنند تا فوتبال ایران و تیم ملی از این حالت خارج شود تا وضعیت فوتبال درست شود.

وی درباره رویارویی با ذوب آهن گفت: در این بازی هر دو تیم می‌خواهند برنده شوند اما ما حتما باید به پیروزی برسیم. نباید فراموش کنیم که ذوب آهن هم مثل سایر تیم ها مقابل پرسپولیس با انگیزه زیادی به میدان می رود.

ژوزه اظهار داشت: دو بازیکن تیم ما با توجه به شرایطی که روز گذشته پیدا کردند مشخص نیست، فردا آمادگی حضور در میدان را داشته باشند اما محمد قاضی، مهرزاد معدنچی و علی کریمی قطعا مقابل ذوب آهن بازی نمی‌کنند. وضعیت نیلسون هم امروز مشخص می شود.

وی درباره شرایط روحی بازیکنان ملی پوش پرسپولیس گفت: با شکست تیم ملی مقابل ازبکستان، بازیکنان نیز با شرایط روحی بدی به تیم بازگشتند اما با آنها صحبت می کنیم تا اعتماد به نفس خود را مجددا پیدا کنند. می دانیم که حضور در جام جهانی برای آنها بسیار مهم است.

سرمربی پرسپولیس گفت: در نیم فصل تغییراتی در تیم خواهیم داشت و باید بهتر کار کنیم تا به هدف خودمانم که صدرنشینی لیگ است برسیم. بازهم می‌گویم  با این همه تعطیلات کارمان برای رسیدن به این هدف سخت است. نمی دانیم  چه زمانی را باید برای برنامه‌ریزی انتخاب کنیم.

وی درباره انتخاب علی کریمی و محسن بنگر به عنوان نامزدهای عنوان بهترین بازیکن سال آسیا گفت: این هم برای خود آنها، هم برای باشگاه و هم برای کشور خیلی خوب است و افتخار بزرگی برای آنهاست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر