کد خبر: 21383 A

چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شوم؟!

بنده رقابتی با علی کریمی ندارم/چرا بازیکنی که سه سال نامزد بازیکن سال فوتبال آسیا شده به تیم ملی ایران دعوت نمی شود

نامزد بازیکن سال فوتبال آسیا گفت: قرار گرفتن در جمع 5 بازیکن فوتبال آسیا افتخار بزرگی است که آن را به هواداران سپاهان و پرسپولیس تقدیم می کنم.

به گزارش ایلنا، محسن بنگر درباره قرار گرفتن در جمع پنج نامزد نهایی سال فوتبال آسیا گفت: این برای سومین بار است که کاندیدای بازیکن سال فوتبال آسیا می شوم. پیش از این، دو سال متوالی جز 10 کاندیدای سال فوتبال آسیا شده بودم و امسال در جمع پنج نامزد این عنوان قرار گرفتم که برای من افتخاری بزرگی است.

بنگر در مورد دلایل این انتخاب از سوی AFC گفت: فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا و در دو بازی مرحله حذفی، دو گل متوالی برای تیم سپاهان زدم که موجب شد این تیم در جمع تیم های برتر قرار گیرد. در مرحله یک شانزدهم به الاهلی عربستان گل زدم و در بازی بعد، دروازه تیم استقلال را باز کردم که موجب شد تیم سپاهان در جمع هشت تیم برتر آسیا قرار گیرد.

همچنین 3 بازی متوالی به عنوان بازیکن برتر میدان در این مسابقات معرفی شدم که این فاکتورها تاثیر زیادی در قرار گرفتن بنده در جمع 5 بازیکن برتر فوتبال آسیا داشته است.

مدافع میانی پرسپولیس درباره رقابت با علی کریمی بر سر کسب این عنوان گفت: بنده رقابتی با علی کریمی ندارم. این انتخابی است که AFC انجام داده است. علی کریمی بازیکن بزرگ و پرافتخاری است که نیازی به تعریف بنده ندارد. همه، علی کریمی را می شناسند و نیازی نیست من راجع به ایشان صحبت کنم. امیدوارم علی آقا در انتخاب نهایی، رتبه ای بالاتر از من داشته باشد. به شکلی که اگر کریمی اول می شود بنده دوم شوم و اگر کریمی چهارم می شود، من پنجم شوم.

بنگر در ادامه تصریح کرد: این انتخاب مربوط به عملکرد فوتبالیست ها در سال 2012 بوده و اگر بنده نامزد چنین عنوانی شده ام محصول تلاش همبازیانم در تیم سپاهان و حمایت هواداران این باشگاه نیز بوده است. به رغم اینکه در سایه یکسری مسائل، کم لطفی هایی از سوی هواداران سپاهان دیده ام اما این افتخار را متعلق به آنها می دانم و آن را به هواداران سپاهان و هواداران خوب پرسپولیس که در همه حال مرا مورد لطف و محبت خود قرار داده اند، تقدیم می کنم و این موضوع را با مسائلی که در فصل جاری رخ داده، دخالت نمی دهم.

محسن بنگر در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنی که سه سال نامزد بازیکن سال فوتبال آسیا شده به تیم ملی ایران دعوت نمی شود، گفت: دعوت نشدن به تیم ملی برای من عادی شده اما برای مردم نمی دانم. جالب است که هیچ نگاهی به سمت من از سوی تیم ملی وجود ندارد. دعوت نشدن به تیم ملی در چنین شرایطی بسیار سخت است. من نمی توانم حرفی بزنم و قضاوت را به کارشناسان و مردم واگذار می کنم و تلاش خودم را با تمام وجود در بازی های پرسپولیس انجام می دهم و امیدوارم نسبت به این موضوع تجدید نظر شود.

بنگر در پایان درباره وضعیت کنونی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همه چیز خوب است. ما به جبران امتیازات فکر می کنیم و می خواهیم روند خوبی که در پیش گرفته ایم را ادامه دهیم. سه امتیاز بازی با ذوب آهن برای ما حیاتی است. ما باید در بازی های باقی مانده حداکثر امتیازات را کسب کنیم تا در کورس قهرمانی قرار بگیرم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر