کد خبر: 21374 A

جام جهانی فوتسال-تایلند؛

لاجوردی‌پوشان ایتالیا موفق شدند بعد از برزیل، ترمز شاگردان فونگرا را بکشند تا غول‌کش به عنوان چهارمی این رقابت‌ها بسنده کند.

تیم ملی فوتسال ایتالیا موفق شد عنوان سوم رقابت‌های جام جهانی فوتسال را به خود اختصاص دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار رده‌بندی رقابت‌های فوتسال جام جهانی فوتسال عصر امروز از ساعت 13:30 بین تیم‌های ایتالیا و کلمبیا برگزار شد که در این دیدار لاجوردی‌پوشان ایتالیا موفق شدند بعد از برزیل، ترمز شاگردان فونگرا را بکشند تا غول‌کش به عنوان چهارمی این رقابت‌ها بسنده کند.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید و ایتالیایی‌ها نتوانستند از سد دفاع مستحکم کلمبایی‌ها عبور کنند تا کار دو تیم در نیمه دوم ادامه پیدا کند.

با شروع نیمه دوم ایتالیایی‌ها دست به حملات گسترده برای باز کردن دروازه کلمبیا زد که بالاخره موفق شدند توسط رومانو با شوتی سنگین به نخستین گل برسند تا خط دفاعی کلمبیا بالاخره در این دیدار تسلیم شود.

در ادامه با اخراج لوزانو در دقیقه 13 کلمبیا دروازه‌بان خوب خود را از دست داد تا عملا از قدرت دفاعی این تیم کاسته شود تا اینکه در دقیقه 14 بعد فورتینو موفق شد دومین گل را با این تیم تحمیل کند.

ایتالیایی‌ها دست از حمله بر نمی‌داشتند تا اینکه در آخرین ثانیه‌های بازی نیز فورتینو بار دیگر دروازه کلمبیا را باز کرد تا نتیجه این بازی در نهایت 3 بر صفر به سود ایتالیا به پایان برسد و این تیم موفق شود عنوان سوم جام جهانی را به خود اختصاص دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر