کد خبر: 21308 A

مدیرعامل سیاه‌جامگان:

چند پنالتی به سود تیم ما گرفته نشده و بازیکنان چند کارت زرد بی‌دلیل دریافت کردند.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان اظهار داشت: توجه رسانه‌های محلی خراسان رضوی به تیم های لیگ های دسته 2 و 3 کشور موجب ایجاد انگیزه بیشتر در بازیکنان جوان این تیم‌ها می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عباسی ضمن انتقاد از رسانه‌های استان در مورد کم توجهی به تیم‌های لیگ‌های پایین‌تر، گفت: توجه و حمایت رسانه های محلی به ایجاد انگیزه بخش خصوصی در حمایت از تیم‌های پایه، لیگ های پایین‌تر و بازیکنان جوان بومی این تیم ها کمک می‌کند.

وی در مورد وضعیت تیم سیاه جامگان توضیح داد: خوشبختانه تیم به لحاظ فنی و روحی در شرایط خوبی به سر می‌برد و برای بازی روز چهارشنبه مقابل تیم نوژن شهرداری نوشهر آماده است.

مدیرعامل باشگاه فوتبال سیاه جامگان با اشاره به متضرر شدن تیم سیاه جامگان در اثر اشتباهات داوری در بازی های اخیر افزود: در این بازی ها چند پنالتی به سود تیم ما گرفته نشد و بازیکنان چند کارت زرد بی‌دلیل دریافت کردند.

عباسی همچنین اضافه کرد: در چند روز مانده به بازی روز چهارشنبه حکم قطعی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سالار افراسیابی و روح الله باقری در دیدار این هفته از طرف فدراسیون اعلام شده است. این حکم اعلام شده بدون هیچ خبر قبلی و دعوتی برای دفاع در کمیته انضباطی اعلام شده و فرصتی هم برای اعتراض و بررسی این حکم تا بازی با نوژن شهرداری نوشهر در اختیار نداریم.

مدیرعامل سیاه جامگان در مورد دلایل اعلام شده این محرومیت‌ها از سوی فدراسیون گفت: به گفته کمیته انضباطی فدراسیون، این دو بازیکن به دلیل توهین به داور چهارم در پایان دیدار با مس سونگون تبریز محروم شده اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر