کد خبر: 21278 A

موافق برگزاری مجمع فوق‌العاده نیستم؛

کارلوس کی روش که پول کلانی از فدراسیون فوتبال گرفته و مدعی است یکی از بهترین مربیان جهان به شمار می رود اکنون باید پاسخ اذهان عمومی را بدهد.

مدیرعامل باشگاه فجرشهیدسپاسی شیراز با اشاره به اینکه تا آخر پای ریاست کفاشیان خواهد ایستاد، تاکید کرد که رئیس فدراسیون باید یقه کارلوس کی‌روش را بگیرد.

جعفر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به شکست فجر سپاسی مقابل مس کرمان اظهار کرد‌: در این خصوص هر آنچیزی که می‌خواهید بدانید باید از سرمربی تیم بپرسید و من در این رابطه صحبتی ندارم‌.‌ همینقدر بدانید که تیم ما شانس پیروزی در این دیدار را داشت اما در روزی که شانس با مس یار بود این شاگردان قاسمپور بودند که به سه امتیاز با ارزش این دیدار دست یافتند‌.‌

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی فجر همچنان با پرجاست گفت‌: متاسفانه مشکلات مالی ما همچنان به قوت خود باقی است و همه قول‌هایی که ابتدای فصل برای کمک مالی به ما داده شده بود هنوز در حد قول باقی مانده وهیچ کس آن را عملی نکرده است‌.‌

مدیرعامل باشگاه شهید سپاسی افزود‌: در شرایط کنونی ما سعی می‌کنیم از طریق جذب اسپانسر و راه‌های اینچنینی مشکل مالی باشگاه را حل کنیم ولی همانطور که گفتم هنوز هیچ کمکی به ما نشده است‌.‌

وی در رابطه با شرایط انتقال رضا حقیقی به پرسپولیس در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر گفت‌: علیرغم میل باطنی‌مان مجبور هستیم برای رفع بخشی از مشکلات مالی باشگاه با انتقال این بازیکن به تیم فوتبال پرسپولیس موافقت کنیم. در همین راستا محمود یاوری سرمربی تیم هم موافقت خود را با انتقال حقیقی به تیم پایتخت‌نشین پرسپولیس اعلام داشته است.

جعفری در ادامه در واکنش به شایعه جمع‌آوری امضا برای برگزاری مجمع فوق‌العاده و برکناری علی کفاشیان اظهار کرد: بنده به هیچ وجه موافق برگزاری مجمع فوق العاده نیستیم چراکه وقتی در ابتدا به علی کفاشیان یا علی گفته ای تا آخرش خواهیم ایستاد. البته کفاشیان کار مهمی هم برای ما انجام نداده است ولی اینکه تیم ملی در بازی با ازبکستان باخته را نباید بهانه ای برای برکناری کفاشیاندانست.

وی ادامه داد: به اعتقاد من این که بخواهیم چشممان را به روی همه واقعیت ها ببندیم وتلاش های فدراسیون در مسیر آماده سازی تیم ملی مختلف را نبینیم بی انصافی است. علی کفاشیان درطول روز های منتهی به بازی تیم ملی علاوه بر پاداش و فراهم کردن محیط مناسب برای این تیم مطالبات کی روش را هم به طور کامل پرداخت کرده پس اکنون این سرمربی تیم ملی است که باید پاسخگوی مردم باشد.

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی تصریح کرد: کارلوس کی روش که پول کلانی از فدراسیون فوتبال گرفته و مدعی است  یکی از بهترین مربیان جهان به شمار می رود اکنون باید پاسخ اذهان عمومی را بدهد. ما از کفاشیان میخواهیم که به هر نحوی یقه سرمربی تیم ملی را گرفته و از او پاسخ بخواهد. این که کی روش هر چه بگویدو فدراسیون بدون بررسی آن تایید کند را اصلا نمی پذیریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی همچنان شانس صعود به جام جهانی را داردگفت: هنوز چیزی را از دست نداده ایم و اگر بتوانیم قطر و لبنان را شکست داده و کمی هم خوش شانس باشیم می توانیم به جام جهانی صعود کنیم. در همین راستا فدراسیون فوتبال بایدیک مربی باتجربه خوب ایرانی را به کادرفنی تیم ملی اضافه کند تا کارها درمسیر بهتری برای رسیدن به جام جهانی پیش برود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر