کد خبر: 21177 A

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛

پرسپولیس هم اکنون با 17 امتیاز در رده سیزدهم جدول است و هنوز فاصله دارد با قولی که ژوزه مانوئل در خصوص دوازدهم نشدن این تیم در لیگ برتر داده!.

پرونده پانزدهمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور عصر فردا با برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن بسته می‌شود.

به گزارش ایلنا؛ هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور که پس از تعطیلی 16 روزه از روز گذشته آغاز شده امروز نیز با برگزاری 4 دیدار پیگیری می‌شود و فردا با دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن به پایان می‌رسد.

بسیاری از هواداران و ارکان باشگاه پرسپولیس امیدوارند پیروزی 6 بر صفر این تیم مقابل پیکان در هفته چهاردهم حسن ختامی بوده باشد بر ناکامی‌های از ابتدای فصلشان و البته فتح بابی هم باشد برای موفقیت‌های آتی و حرکت در مسیر پیروزی و صعود در جدول رده‌بندی این تیم. شاگردان ژوزه مانوئل که حالا و با اضافه شدن علی کریمی به جمع خود کمی منسجم تر و کامل‌تر از گذشته تمرینات خود را پیگیری می کنند، بسیار امیدوارند در بازی عصر دوشنبه مقابل ذوب‌آهن به دومین پیروزی پیاپی خود دست یافته و روند پرنوسان خود را قطع کنند. این تیم اگرچه در این بازی علی کریمی را به عنوان یکی از ستون‌های خود به مثابه قریب به دو ماه اخیر اینبار به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد، ولی به قول کی‌روش همراهی بودن این بازیکن در کنار تیم هم روحیه بسیاری برای هر تیمی خواهد بود.

پرسپولیس هم اکنون با 17 امتیاز در رده سیزدهم جدول است و هنوز فاصله دارد با قولی که ژوزه مانوئل در خصوص دوازدهم نشدن این تیم در لیگ برتر داده!.

اما در طرف مقابل ذوب‌آهن با فرهاد کاظمی هنوز بردی کسب نکرده و آنها هم امیدوارند در بازی با پرسپولیس خود را از شرایط موجود رها کرده و به یک پیروزی روحیه بخش دست یابند. آنها که هم اکنون از جمله قعرنشینان جدول رده‌بندی به شمار می‌روند در صورت کسب 3 امتیاز این دیدار می‌توانند یک پله در جدول رده‌بندی صعود کرده و کمی از منطقه خطر فاصله بگیرند.

این دیدار از ساعت 17:30 دقیقه عصر دوشنبه به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر