کد خبر: 19971 A

جام جهانی فوتسال؛

تیم ملی فوتسال ایران عصر روز گذشته به طرزی ناباورانه مقابل كلمبیا تن به شكست داد و وداع تلخی با هفتمین دوره جام جهانی داشت.

تیم ملی فوتسال ایران عصر روز گذشته به طرزی ناباورانه مقابل كلمبیا تن به شكست داد و وداع تلخی با هفتمین دوره جام جهانی داشت.

به گزارش ایلنا، شاگردان علی صانعی دیروز در بازی كه اصلا خوب نبودند، مقابل تیم كم نام و نشان كلمبیا با نتیجه دو بر یك تن به شكست دادند تا خیلی زود از دور مسابقات جام جهانی كنار بروند.

آنها كه از ابتدای این تورنمنت تاكتیك احتیاط را در دستور كار قرار داده بودند در بازی مقابل كلمبیا هم با همین تاكتیك وارد بازی شدند و در نهایت تیم بازنده دیدار لقب گرفتند.

در این مسابقه توپ و میدان در اختیار شاگردان علی صانعی بود اما مردان سفیدپوش ایران از فرصت‌های خود در نیمه نخست و اوایل نیمه دوم استفاده نکردند تا روی یک اشتباه کلمبیا به گل برتری دست یافت.

پس از این گل خطای حسین طیبی روی دروازه‌بان روسیه باعث شد که داور این بازیکن را از زمین اخراج کند و در زمانیکه تیم ایران 4 نفره بود، کلمبیا گل دوم را به ثمر رساند.

البته در دقایق پایانی صانعی تیم ایران را 5 نفره کرد که فقط رهنما موفق شد از موقعیت‌های متوالی که نصیب فوتسالیست‌های ایران شد، استفاده کند تا در نهایت با این باخت تیم ملی فوتسال کشورمان از صعود به مرحله بعدی رقابتها باز بماند.

كلمبیا چهارشنبه به مصاف اوكراین می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر