کد خبر: 19956 A

ازبک‌ها را در آزادی می‌بریم؛

ما باید با پیروزی مقابل ازبكستان اجازه ندهیم كار به اما و اگر كشیده شود قطعا می‌توانیم با حمایت هواداران ازبكستان را شكست دهیم.

دفاع چپ تیم ملی‌پوش کشورمان گفت: وضعیت ما برای دیدار مقابل ازبكستان بسیار خوب است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا 3 امتیاز را از این تیم بگیریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرداد پولادی پیش از شروع تمرینات تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تمام تلاش ما این است كه بازی روز چهارشنبه را ببریم و كار خود را برای صعود به جام جهانی تمام كنیم. ما باید با پیروزی مقابل ازبكستان اجازه ندهیم كار به اما و اگر كشیده شود قطعا می‌توانیم با حمایت هواداران ازبكستان را شكست دهیم.

وی خاطرنشان كرد: علی كریمی بزرگ تیم ملی و اسطوره ما و حضور او روی نیمكت تیم ملی علیرغم مصدومیتش می‌تواند برای ما روحیه‌بخش باشد. فقط امیدوارم هواداران در بازی روز چهارشنبه ورزشگاه را پر كند.

پولادی درخصوص اینكه بازیكنان تیم در اردو بین خودشان یك نظرسنجی گذاشته و زشت‌ترین بازیكنان تیم ملی را انتخاب كردند و گفته می‌شود یك پرسپولیسی است، گفت: من نشنیده‌ام یك پرسپولیسی انتخاب شود، چراكه اگر قرار باشد زشت‌ترین بازیكن تیم ملی بازیكنان قطعا او یك استقلالی است.

وی درخصوص حضور آپیا در تیم پرسپولیس گفت: من هنوز او را ندیده‌ام. باید در آینده با حضور در تمرینات تیم پرسپولیس از نزدیك عملكردش را دیده و بعد از آن اظهارنظر كنیم.البته پرسپولیس به بازیكنان دیگری هم نیاز دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر