کد خبر: 19947 A

تمرکزم روی بازی چهارشنبه است؛

در این دیدار از انگیزه بالایی برخوردارم و تلاش خواهم كرد بهترین عملكردم را در این بازی داشته باشم.

مهاجم تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: من در بازی رفت مقابل ازبكستان غایب بودم اما برای بازی روز چهارشنبه از انگیزه بالایی برخوردارم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا قوچان‌نژاد پیش از شروع تمرین امروز ملی‌پوشان در جمع خبرنگاران اضافه كرد: یكی از دلایلی که ما توانستیم در مقابل كره‌جنوبی پیروز شویم حضور هواداران بود و من امیدوارم این هواداران در بازی روز چهارشنبه مقابل ازبكستان نیز ما را تنها نگذارند.

وی ادامه داد: من به شخصه در این دیدار از انگیزه بالایی برخوردارم و تلاش خواهم كرد بهترین عملكردم را در این بازی داشته باشم.

قوچان نژاد تاكید كرد: مطمئنا با پیروزی مقابل ازبكستان راه صعود ما به جام جهانی همواره تر خواهد شد، البته وضعیت كنونی تیم ما خوب است و بازیكنان با اعتماد به نفس بالایی در تمرینات ظاهر می‌شوند. ما شانس زیادی برای كسب 3 امتیاز دیدار چهارشنبه داریم.

وی همچنین درخصوص وضعیت باشگاهی تیمش در تیم بلژیكی گفت:‌ من شرایط خوبی دارم. در آخرین مسابقه هم توانستم 2 گل به ثمر برسانم، البته در حدود یك ماه دیگر تیمم را تغییر خواهم داد و به تیم استاندارد لیژ بلژیک می‌روم اما در حال حاضر همه تمركز خود را روی مسابقه با ازبكستان گذاشتم و به برنامه شخصی‌ام فكر نمی‌كنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر