کد خبر: 18761 A

خصومتی با هیچ تیمی نداریم؛

مراکشی‌ها با تمام وجود برابر تیم ایران بازی کردند تا از آخرین شانس خود استفاده کنند.

بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان با اشاره به اینکه اگر فرصت‌های ایران در بازی با مراکش تبدیل به گل می‌شد، نتیجه قابل توجهی بدست می‌آمد، گفت: هدف ایران قرار گرفتن در بین 3 تیم برتر جام جهانی است.

به گزارش ایلنا، اصغر حسن‌زاده بعد از پیروزی تیم ملی فوتسال برابر مراکش در گفت‌وگو با سایت فیفا با بیان این مطلب اظهارکرد:  بعد از تساوی 2 بر 2 برابر اسپانیا هم ما و هم دیگران انتظار داشتند بازی بهتری را مقابل مراکش از خود ارائه دهیم. البته از آنجایی که مراکشی‌ها در بازی گذشته 8 بر 3 مغلوب پاناما شده بودند، با تمام وجود برابر تیم ایران بازی کردند تا از آخرین شانس خود استفاده کنند.

این بازیکن تیم ملی فوتسال ادامه داد: می‌خواستیم در این بازی با تعداد گل‌‎های زیاد پیروز شویم، اما توپ‌های‌ ما به گل تبدیل نشد. اگر این توپ‌ها وارد دروازه مراکش می‌شد، نتیجه قابل توجهی رقم می‌خورد.

وی با اشاره به اینکه هنوز صعود ما به مرحله بعدی قطعی نشده، تاکید کرد: باید در بازی آینده پاناما را شکست دهیم تا انشاءالله به مرحله بعدی جام جهانی صعود کنیم.

خبرنگار سایت فیفا از حسن‌زاده پرسید به عنوان بازیکن باتجربه چقدر در موفقیت تیم ایران نقش دارید؟ که وی اینگونه پاسخ داد: من بازیکنی هستم که در خدمت تیم بوده و دوست دارم تیم ایران به نحو احسن نتیجه بگیرد. من در قالب تیم وظایف خود را انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید روزی برسد که تیم‌های دیگر، قهرمانان آسیا شوند؟ گفت: درست است دیگران تلاش می‌کنند، اما اگر ایران همیشه صد در صد باشد، هیچ تیمی نمی‌تواند در آسیا قهرمان شود. دو مرتبه‌ای هم که قهرمان نشدیم ایران صد در صد نبود و طوری عمل کرد که تیم‌های دیگر فرصت قهرمانی را بدست بیاورند. هدف ما در جام جهانی ابتدا صعود به مرحله حذفی است و بعد مرحله به مرحله پیش خواهیم رفت تا به هدف اصلی‌ خود که قرار گرفتن در بین 3 تیم برتر جام جهانی است، دست یابیم.

این خبرنگار به بازی ایران و اسپانیا اشاره کرد که برای هر دو تیم مانند یک جنگ است و از بازیکن تیم ملی فوتسال ایران پرسید که آیا شما هم چنین دیدگاهی به این بازی دارید، که وی گفت: به هیچ عنوان اینگونه نبوده زیرا اخلاق ما ایرانی‌ها این چنین نیست که برای جنگیدن مقابل حریفان به میدان برویم. خصومتی با هیچ تیمی نداریم، اما با توجه به اینکه ایران و اسپانیا جزو تیم‌های برتر جهان هستند، همیشه دیدار آنها جذاب و دیدنی نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر