کد خبر: 16686 A

در جریان تخلفات مالی در فدراسیون نیستم؛

اگر قرار به بازنشستگی افراد بود که خود علی کفاشیان و برخی اعضای هیئت رئیسه نیز بازنشسته هستند و نباید در انتخابات شرکت می کردند.

کاپیتان تیم ملی تاکید کرد رای دادن در مجمع برای جلوگیری از عدم تعلیق فدراسیون فوتبال بود.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام در حالشیه برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب اظهار کرد: رای‌گیری در مجمع فدراسیون فوتبال باید انجام می‌شد و در غیر این صورت ممکن بود فدراسیون فوتبال دچار تعلیق شود. در جلسه همه به این نتیجه رسیدند که باید رای‌گیری انجام شود و این کار نیز انجام شد.

وی در ادامه افزود: تیم ملی ما در مقدماتی جام‌جهانی قرار دارد و ما موفق شدیم کره جنوبی را شکست دهیم پس باید از این به بعد تمرکز ما بر روی بازی با ازبکستان باشد.

نکونام همچنین در پاسخ به این سوال که آیا فتح‌اله‌زاده از وی نخواسته جلسه را ترک کند، خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه از  من چنین درخواستی نکرد.

وی در مورد رای خود نیز که به صندوق انداخت افزود: من به عنوان نماینده بازیکنان به مجمع آمده بودم و رای خود را دادم به هیچوجه در جریان تخلفات مالی در فدراسیون نیستم.

جواد نکونام همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اینکه بهروان به عنوان بازنشسته حق شرکت در انتخابات را نداشت، متذکر شد: اگر بهروان به دلیل بازنشسته بودن نمی‌توانست برای ریاست بر سازمان لیگ کاندیدا شود، یا اگر قرار به بازنشستگی افراد بود که خود علی کفاشیان و برخی اعضای هیئت رئیسه نیز بازنشسته هستند و نباید در انتخابات شرکت می کردند. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر