کد خبر: 16491 A

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال؛

دومین روز از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاری دو دیدار پیگری می‌شود که طی آن نفت تهران با سپاهان و تراکتورسازی با داماش دیدار می‌کنند.

 دومین روز از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاری دو دیدار پیگری می‌شود که طی آن نفت تهران با سپاهان و تراکتورسازی با داماش دیدار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در جریان روز دوم خود شاهد دو دیدار خواهد بود که در مهمترین آن دو تیم مدعی نفت تهران و سپاهان اصفهان به مصاف هم می‌روند. این دو تیم که در جریان هفته سیزدهم به یکباره جایگاه دوم و اول خود در جدول رده‌بندی را به ترتیب با شکست مقابل استقلال و تراکتورسازی با رده چهارم و پنج عوض کردند، در جریان این دیدار به دنبال جبران مافات و بازپس‌گیری جایگاه قبلی خود هستند. نفت تهران که هفته گذشته در یک دیدار جنجالی با نتیجه دو بر یک مغلوب استقلال شد، این شانس را دارد که در صورت پیروزی در بازی مقابل سپاهان یک بار دیگر خود را به رده اول یل دوم برساند. ضمن آنکه سپاهان هم در شرایطی نسبتا مشابه به دنبال 3 امتیاز این دیدار خواهد بود و شاگردان کرانچار اگر بتوانند امتیازات این دیدار را به جمع اندوخته‌های خود اضافه کند، یکبار دیگر شانس صعود به صدر جدول قبل از پایان نیم فصل را خواهد یافت. این دیدار عصر سه شنبه و از ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد.

اما در دیگر دیدار این روز تراکتور سازی صدرنشین میزبان داماش گیلان است. دو تیمی که هفته گذشته موفق به شکست حریفانشان شده‌اند. شاگردان اولیویرا که در جریان هفته دوازدهم و سیزدهم استقلال و سپاهان دو غول لیگ برتر را شکست داده و به تنهایی صدرنشین شده است در این دیدار فقط به دنبال سه امتیاز با ارزش آن خواهد بود. اما در طرف مقابل داماش هم با حمید درخشان رفته رفته شرایط بهتری می یابد و به نظر می‌رسد تراکتورسازی در جریان این هفته کار به مراتب سختی مقابل این تیم داشته باشد.

این دیدار نیز از ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر