کد خبر: 11460 A

اکتاویو اصلا شناختی از من نداشت؛

از بازی با امارات در چین جای خودم را گرفتم، به قول بچه‌ها قاپ اکتاویو را دزدیدم تا آنجا که وی گفت کلید دروازه ایران دست پیمان است.

سنگربان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره آخرین وضعیت این تیم در آستانه حضور در بازی‌های آسیایی قطر و تلاش برای کسب سهمیه جام جهانی فوتبال ساحلی گفت: اردوهای خوبی را پشت سر می‌گذاریم تا رفته رفته به آمادگی لازم برسیم.

سید پیمان حسینی در گفت وگو با ایلنا با بیان این مطلب اظهارداشت: هم اکنون در تهران زیر نظر اکتاویو مشغول تمرین هستیم تا بتوانیم انشاالله تیمی شویم که جواز جام جهانی را بدون دغدغه بدست آورد.

حسینی درباره اردوی احتمالی تیم ملی کشورمان در کشور برزیل نیز گفت: پس از اینکه حضور تیم ملی فوتبال ساحلی اوکراین به تهران منتفی شد، اردویی از سوی مسئولان کمیته ساحلی در برزیل تدارک دیده شده که حضور ما در آن قطعی شده است. تیم ملی 16آذر به برزیل خواهد رفت و با 5 یا 6 باشگاه برزیلی نیز بازی خواهد کرد. با توجه به اینکه مارکو اکتاویو یکی از مربیان سرشناس فوتبال ساحلی در جهان است مذاکراتی هم از سوی وی انجام شده که با تیم ملی فوتبال ساحلی برزیل هم یک دیدار دوستانه ترتیب دهیم. به نظر من این اردو در برزیل می‌تواند به خوبی تیم ملی ساحلی را آماده کند تا تیم ملی در قطر قهرمان شود و به جام جهانی صعود کند.

وی حضور در تیم ملی ساحلی را مدیون دستیاران اکتاویو عنوان کرد و افزود: یکسال با سایپا قهرمان لیگ ساحلی شدم و با شهرداری تبریز نیز نایب قهرمان این لیگ شدم. اکتاویو اصلا شناختی از من نداشت ولی وقتی عباس هاشم‌پور کمک وی شد، با شناختی که وی و همچنین مهدی مشایخی مترجم و سرپرست تیم از من داشتند باعث شد اکتاویو من را ببیند. هر چند پیشرفتم را مدیون فرشاد فلاحت زاده هستم که من را از تیم چمنی شموشک به فوتبال ساحلی آورد تا استعدادم در این رشته را بشناسم.

حسینی با بیان اینکه تلاش زیادی کردم تا پیراهن شماره یک تیم ملی را بدست بیاورم، اضافه کرد: از بازی با امارات در المپیک آسیایی در چین جای خودم را گرفتم، چراکه طوری بازی کردم که به قول بچه‌ها قاپ اکتاویو را دزدیدم تا آنجا که وی گفت کلید دروازه ایران دست پیمان است.

وی که به همراه تیم شهرداری تبریز صدرنشین گروه شمال لیگ ساحلی با اشاره به وضعیت لیگ ساحلی خاطرنشان کرد: شاید به جز تیم‌های شمالی و ما که در تبریز ماسه خوب به زمین تزریق کرده‌ایم دیگر تیم‌ها زمین‌های استانداردی ندارند. ضمن اینکه توپ اختصاصی ساحلی کمتر در لیگ دیده می‌شود و همین باعث درد شدید پا می‌شود. توپ اصلی ساحلی اسفنجی دارد که پا برهنه هر جور شوت می‌زنید پایتان درد نمی‌گیرد. شکر خدا با تلاش سرپرست کمیته ساحلی خسرو ابراهیم‌نیا و خانم شهریاری رئیس دپارتمان همه چیز رو به پیشرفت است تا سخت افزار لیگ کاملا حرفه ای شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر