کد خبر: 11425 A

در یک دیدار دوستانه؛

بازی تدارکاتی پرسپولیس با سایپا شمال ساعت 16 روز یکشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد و تماشای این دیدار برای هواداران پرسپولیس رایگان خواهد بود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس از برگزاری دیدار تدارکاتی دو تیم فوتبال پرسپولیس و سایپای شمال در ورزشگاه تختی تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سعید شیرینی ضمن اعلام این خبر گفت: براساس سیاست‌های مدیرعامل باشگاه و از آنجایی که پرسپولیس جایگاهی مردمی داشته و از دل جنوب شهر برخواسته و با عنایت به اینکه همواره جوانان جنوب شهری برای دیدن تمرینات و مسابقات تیم محبوب خود راهی غرب تهران می‌شدند، فرصتی فراهم شد تا پس از مدتی یکی از بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس را در جنوب شرقی تهران برگزار کرده و پرسپولیس را به دیدن اهالی جنوب شرقی تهران ببرد!

شیرینی تصریح کرد: برهمین اساس بازی تدارکاتی پرسپولیس و سایپای شمال عصر روز یکشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم بازی‌های دوستانه‌ای را در جای جای کشور برگزار کنیم، چرا که پرسپولیس متعلق به تمام مردم ایران است.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی تدارکاتی پرسپولیس با سایپا شمال ساعت 16 روز یکشنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شد و تماشای این دیدار برای هواداران پرسپولیس رایگان خواهد بود.

 

پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر