کد خبر: 11420 A

رویانیان اعلام کرد:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تائید خبر مذاکره‌اش با ساموئل هافبک استقلال تاکید کرد که قرار نیست این بازیکن با کریم انصاری فرد یا بازیکن دیگری معاوضه شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تائید خبر مذاکره‌اش با ساموئل هافبک استقلال تاکید کرد که قرار نیست این بازیکن با کریم انصاری فرد یا بازیکن دیگری معاوضه شود.

به گزارش ایلنا، محمد رویانیان با بیان اینکه اخبار زیادی درباره معاوضه یک بازیکن پرسپولیس با ساموئل منتشر می شود، اظهار داشت: این موضوع بازیکنان پرسپولیس را دچار مشکل می کند، از این رو اعلام می کنم که اقدامات اولیه برای به خدمت گرفتن جی لوید ساموئل در نیم فصل صورت گرفته است. ما مذاکرات و توافقاتی با باشگاه استقلال داشته ایم اما هنوز چیزی قطعی و صد در صد نشده است.

وی با بیان اینکه معاوضه ساموئل با بازیکنی از پرسپولیس صحت ندارد افزود: قرار نیست ما یکی از بازیکنان خود را با ساموئل معاوضه کنیم و تاکنون هیچ مذاکره ای در این باره انجام نشده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره کریم انصاری فرد و ایمون زاید نیز گفت: برویانیان درباره کریم انصاریفرد و ایمون زاید به سایت این باشگاه گفت: به هیچ عنوان این دو بازیکن را از دست نمی‌دهیم. آنها پرسپولیسی هستند و مورد علاقه هواداران. انصاریفرد و زاید بازیکنان خوبی هستند که نمی‌خواهیم آنها را از دست دهیم.

رویانیان درباره اخباری مبنی بر جدایی شهاب گردان و سامان آقازمانی گفت: ما قصد معاوضه آقازمانی را نداشته ایم و چنین چیزی صحت ندارد، گردان نیز دروازه بان توانمندی است که لیاقت و شایستگی های زیادی دارد.

وی افزود: اتفاقا با مانوئل ژوزه سرمربی تیم پرسپولیس و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران درباره شهاب گردان صحبت کرده ایم و او به آنچه که لیاقت آن را دارد، دست پیدا می کند.

وی اضافه کرد: در جمع بازیکنان پرسپولیس نیز از نگاه حرفه ای و صبورانه شهاب گردان تقدیر کرده ایم. او فرصت بازی کردن پیدا نکرده اما هرگز حاشیه ای برای تیم به وجود نیاورده و این موضوع قابل تقدیر است.

پرسپولیس رویانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر