کد خبر: 57692 A

رقابت های كشتی قهرمانی اروپا – گرجستان؛

رقابت های كشتی قهرمانی بزرگسالان اروپا در حالی درگرجستان برگزار می شود كه خطیب سرپرست فدراسیون كشتی نیز راهی این كشور شد.

رقابت های كشتی قهرمانی بزرگسالان اروپا در حالی درگرجستان برگزار می شود كه خطیب سرپرست فدراسیون كشتی نیز راهی این كشور شد.

به گزارش ایلنا، پیش از برگزاری رقابت های قهرمانی اروپا كه روزهای 29 اسفند ماه تا 4 فروردین ماه درشهر تفلیس گرجستان برگزار می شود،‌ نشستی با حضور كشورهای اروپایی، ایران، آمریكا و برخی كشورهای دیگر انجام خواهد شد.

در این جلسه قرار است درمورد راه های حفظ كشتی در المپیك و همچنین بررسی مسائل مختلف فیلا توسط اعضای حاضر در نشست بحث و تبادل نظرشود.

خطیب سرپرست فدراسیون كشتی با تایید این خبر گفت: با توجه به هماهنگی صورت گرفته و به دعوت فدراسیون كشتی گرجستان روز 28 اسفندماه در این نشست شركت می كنم تا راه های مختلف برای حفظ كشتی در المپیك و همچنین مسائل مختلف در مورد فدراسیون جهانی كشتی بررسی شود.

وی خاطر نشان كرد: در این مدت تلاش كردیم با رایزنی با كشورهای مختلف دنیا نقش آفرینی جدی در بحث حمایت از كشتی داشته باشیم و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با برخی كشورهای دنیا در جلسه گرجستان شركت می كنیم و امیدوارم به یك وحدت رویه مناسب و متحد در این زمینه برسیم.

همچنین بهمن طالبی و رمضانعلی رمضان نژاد داوران المپیكی ایران در این رقابت ها قضاوت می کنند.

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر