کد خبر: 24529 A

رسول جزینی مطرح کرد:

رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی در سطح بسیار خوبی برگزار شد و چهره های مستعدی در این رقابت‌ها حضور داشتند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: رسانه های تصویری استقبال بسیار مناسبی از مسابقات عمومی داشتند که جا دارد از آنها قدردانی شود.

به گزارش ایلنا، رسول جزینی افزود: رقابت‌های عمومی کشتی فرنگی چه از لحاظ کمی و چه از لحاظ کیفی در سطح بسیار خوبی برگزار شد و چهره های مستعدی در این رقابت‌ها حضور داشتند. برخی فرنگی‌کاران خوب و آینده‌دار در این مسابقات شناسایی شدند که می‌توانند به مهر ه های کارآمدی تبدیل شوند.

جزینی با اشاره به برخی ناهماهنگی در مسابقات عمومی کشتی فرنگی گفت: انتظار داشتم تا برخی مربیان با نظم بیشتری در مسابقات شرکت داشته باشند و این درست نیست که برخی نفرات مثلا با لباس و کفش غیرورزشی کشتی گیران را هدایت کنند و برخی نکات دیگر هم بود که به اطلاع مسئولان فدراسیون کشتی رساندیم.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه رسانه های تصویری استقبال خوبی از مسابقات عمومی داشتند و این رقابتها انعکاس مناسبی در رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری داشت که جا دارد از تمامی کسانی که در این راه تلاش کرده اند، قدردانی شود.

 

کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر