کد خبر: 7810 A

ماسیمو آلگری:

میلان در مجموع در این دیدار عملکرد بدی نداشت ولی ما باید پیروز می‌شدیم ولی نتوانستیم مدیریت خوبی داشته باشیم و دروازه ما باز شد.

سرمربی تیم فوتبال میلان گفت: عملکرد تیم ما بد نیست ولی بازیکنان میلان نباید به این راحتی فرصت‌ها را از دست بدهند.

به گزارش ایلنا، ماسیمیلیانو آلگری پس از تساوی میلان برابر پارما با بیان این مطلب اظهارکرد: مقابل پارما در نیمه اول جریان بازی را در اختیار داشتیم. ما البته موقعیت‌های کمی را توانستیم ایجاد کنیم. بعد از گل فضای بیشتری پیدا کردیم و موقعیت‌های بیشتری ساختیم ولی دیوار دفاعی ما نباید از هم جدا می‌شد و اجازه رد شدن توپ را می‌داد.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد الشراووی که بار دیگر برای میلان گلزنی کرد، افزود: این بازیکن هنوز 20 سال ندارد، پس طبیعی است نسبت به فصل قبل به سرعت پیشرفت کند. الشراووی دید خوبی برای گلزنی دارد، اما باید قدرت و  استقامت خود را  بیشتر کند.

آلگری همچنین با اظهار ناراحتی از کسب تساوی در این دیدار خاطرنشان کرد: این شرم آور است که ما مقابل پارمایی‌ها پیروز نشدیم، همانطور که ما به راحتی 3 امتیازها را در خانه از دست دادیم، اما این پایان کار نیست و ما در این بازی مجازات شدیم.

وی متذکر شد: میلان در مجموع در این دیدار عملکرد بدی نداشت ولی ما باید پیروز می‌شدیم ولی نتوانستیم مدیریت خوبی داشته باشیم و دروازه ما باز شد تا کار به تساوی برسد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر