کد خبر: 7805 A

ویلاس بواس:

ما شب فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما به شدت تلاش کردند تا به نتیجه‌ای مطلوب برسند.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از برتری شاگردانش بر منچستریونایتد تاکید کرد: شاگردانم در این بازی عملکرد فوق‌العاده ای داشتند تا بردی تاریخی را در اولدترافورد کسب کنیم.

به گزارش ایلنا، آندره ویلاس بواس پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل شیاطین سرخ در ورزشگاه اولدترافورد در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان من باید به خود افتخار کنند. ما شب فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما به شدت تلاش کردند تا به نتیجه‌ای مطلوب برسند.

وی ادامه داد: نیمه اول بازی کاملا متفاوت با نیمه دوم بود ولی ما می‌توانیم به بازی خود در این دیدار افتخار کنیم. 15 دقیقه اول نیمه دوم بی‌نظیر بودیم. بازیکنان ما برای کسب چنین نتیجه تاریخی‌ای انگیزه بسیاری داشتند.

ویلاس بواس همچنین متذکر شد:  تیم ما واقعا خسته بود. من باید تقدیر ویژه‌ای از تلاش‌های همه بازیکنان داشته باشم ولی کار اینجا تمام نمی‌شود. ما بازی‌های مهم زیادی را پیش رو داریم.

سرمربی پرتغالی تاتنهام در ادامه یادآور شد: ما باید مقابل پاناتینایکوس در یک دیدار اروپایی به میدان برویم و به کسب یک نتیجه مطلوب نیاز داریم تا در جایگاه محکمی در رقابت‌های گروهی لیگ اروپا قرار بگیریم. دو روز بعد از آن مقابل استون‌ویلا بازی می‌کنیم و مهم است به همین ترتیب به کار خود ادامه دهیم.

لیگ برتر انگلیس فرگوسن منچستریونایتد تاتنهام ویلاس بواش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر