کد خبر: 4968 A

مسابقات لیگ قهرمانان اروپا؛

روز دوم از هفته نخست رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23:15 چهارشنبه شب با برگزاری 8 دیدار آغاز شد که طی آن تیم های بایرن مونیخ، منچستریونایتد و بارسلونا مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

هفته نخست مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی تیم های منچستریونایتد، بایرن مونیخ و بارسلونا به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، روز دوم از هفته نخست رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23:15 چهارشنبه شب با برگزاری 8 دیدار آغاز شد که طی آن تیم های بایرن مونیخ، منچستریونایتد و بارسلونا مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در مهمترین دیدار چهارشنبه شب تیم فوتبال چلسی مدافع عنوان قهرمانی رقابتها در حضور بیش از 41 هزار تماشاگر ورزشگاه استمفوردبریج با تساوی 2-2 مقابل یوونتوس متوقف شد.

"اسکار" هافبک برزیلی چلسی ستاره آبی پوشان لندنی در این دیدار بود و موفق شد در دقایق 31 و 33 هر دو گل میزبان را به ثمر برساند. "آرتورو ویدال" (38) و فابیو کوالیارلا (80) نیز گل های یوونتوس را در این بازی به ثمر برسانند.

بایرن مونیخ نیز که در آلیانس آره نا به مصاف والنسیا رفته بود موفق شد با کمک بیش از 65 هوادار خود با نتیجه 2 بر یک حریف اسپانیایی اش را شکست دهد. "باستین شواین اشتایگر" (38) و "تونی کروس" (76) گل های باواریایی ها را در این بازی به ثمر رساندند و "نلسون والدز" در دقیقه 90 تک گل والنسیا را به ثمر رساند.

بارسلونا نیز با درخشش "لیونل مسی" و با نتیجه نزدیک 3 بر 2 موفق شد اسپارتاک مسکو را از پیش رو بردارد و منچستریونایتد نیز با تک گل زودهنگام "مایکل کریک" از سد گالاتاسرای گذشت.

نتایج دیدارهای روز دوم از هفته نخست رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

گروه E:

* چلسی انگلستان 2 - یوونتوس ایتالیا 2

گل‌ها: اسکار (31، 33) برای چلسی و آرتورو ویدال (38)، فابیو کوالیارلا (80) برای یووه

* شاختار دونتسک اوکراین 2 - نوردسیالند دانمارک صفر

گروه F:

* بایرن مونیخ آلمان 2 - والنسیای اسپانیا یک

گل‌ها: باستین شواین اشتایگر (38) و تونی کروس (76) برای بایرن و نلسون والدز (90) برای والنسیا

* لیل فرانسه یک - باته بوریسف بلاروس 3

گروه G:

* بارسلونای اسپانیا 3 - اسپارتاک مسکوی روسیه 2

گل‌ها: کریستین تیو (14)، لیونل مسی (71، 80) برای بارسا و رومولو (58)، دنی آلوز (30، گل به خودی) برای اسپارتاک

* سلتیک اسکاتلند صفر - بنفیکای پرتغال صفر

گروه H:

* براگای پرتغال صفر - کلوج رومانی 2

* منچستریونایتد انگلستان یک - گالاتاسرای ترکیه صفر

گل: مایکل کریک (7)

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر