کد خبر: 3151 A

پس از قهرمانی در سوپر جام اسپانیا؛

همه دنیا دیدند که تیم ما از همان دقیقه اول بازی را چطور شروع کرد. در نیمه دوم می توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم ولی نشان دادیم که تیممان تیم خوبی است. الان باید همین روش رفتاری را ادامه دهیم.

در پایان دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا و قهرمانی رئال دراین بازی، آیتور کارانکا دستیار ژوزه مورینیو به سالن کنفرانس خبری رفت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش ایلنا، متن این نشست خبری به شرح زیر است:

قبل از آغاز بازی مورینیو گفت که می خواهد عملکرد روانی تیمش را ببیند و ببیند که آیا نتیجه بازی با ختافه تکرار خواهد شد یا خیر؟ نظر خود شماچیست؟

همه دنیا دیدند که تیم ما از همان دقیقه اول بازی را چطور شروع کرد. در نیمه دوم می توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم ولی نشان دادیم که تیممان تیم خوبی است. الان باید همین روش رفتاری را ادامه دهیم.

خیلی زود بازی را 0-2 کردید.

شروع خیلی خوبی داشتیم و تیم ما بدون هیچ گونه تردیدی کارش را شروع کرد. این دو گل زودهنگام باعث شد تا خیلی سریع موضعمان را مشخص کنیم.هرچند که بعد با اخراج آدریانو و موقعیت های متعددی که در نیمه دوم خلق کردیم،، باز هم توانایی هایمان را ثابت کردیم. موفقیت نهایی ما کاملا عادلانه بود؛ به ویژه بعد از دیدن کارهایی که درنیمه اول در زمین مسابقه انجام دادیم.

فکر می کنید که با درنظر داشتن موقعیت هایی که داشتید، چه نتیجه ای می توانست عادلانه تر باشد؟

نتیجه همینی است که می بینید. ما موقعیت های گل فراوانی داشتیم ولی آنها هم همین طور. حتی فکر می کنم که نتیجه بازی باید باگلهایی به مراتب بیش از این رقم می خورد. برد آن چیزی بود که ما به آن نیاز داشتیم.

بازگشت په په و تمام اتفاقاتی که در جریان بازی رخ داد،چقدر برای تیمتان مهم بود?

از نظر روحی، حضور په په خیلی مهم بود. زمانی که او در بازی است، همیشه وجودش حس می شود.او در داخل و خارج از زمین بازیکن بزرگی است.

به نظر می رسد که گرانرو به کوئینزپارک رنجرز می رود و در جشن های قهرمانی خیلی سرد و بی انگیزه بود. می توانید خبر این جدایی را تائید کنید؟ کار رئال در بازار تابستانی تمام شده؟

مورینیو درکنفرانس خبری قبل از بازی گفت که همه چیز تا روز پایانی، 31 آگوست ممکن است؛ چه درمورد او و چه راحع به کاکا ما خیلی شفاف حرفمان را زده ایم. اگر آنها نروند، ما رویشان حساب بازخواهیم کرد. در مورد استبان هم هیچ شکی نیست که می تواند با ما بماند، ما خوشحال می شویم؛ چون او همیشه تمام توانش را برای تیم به کار گرفته و از ارزشهای رئال دفاع می کند. اگر هم از تیم جدا شود که برایش آرزوی موفقیت می کنیم.

بارسلونا رئال مادرید سانتیاگو برنابئو ال‌کلاسیکو کارانکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر