کد خبر: 21133 A

هفته دوازدهم لالیگا؛

بارسا موفق شد با درخشش مجدد لیونل مسی، 3 بر یک ساراگوسا را از پیش رو بردارد تا همچنان یکه‌تاز جدول لالیگا باشد.

تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید در هفته دوازدهم لالیگا نیز موفق شدند پیروزی دیگری را جشن بگیرند تا همچنان نشان دهند دست بردار جام قهرمانی نیستند.

به گزارش ایلنا، هفته دوازدهم لالیگا شب گذشته با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد که تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید که از مدعیان همیشگی بالا بردن جام قهرمانی لالیگا هستند، مقابل حریفان خود پیروزی دیگری را جشن گرفتند تا همچنان تنور داغ رقابت داغ تر نگه دارند.

در دیدارهای شب گذشته ابتدا مالاگا و اوساسونا به تساوی بدون گل رضایت دادند و سپس والنسیا 2 بر یک از سد اسپانیول گذشت تا به مکان ششم جدول تکیه بزند.

بارسا هم که از ساعت 22:30 به مصاف ساراگوسا رفته بود موفق شد با درخشش مجدد لیونل مسی که به تنهایی در دقایق 16 و 60 موفق شد 2 گل به ثمر برساند، 3 بر یک این حریف خود را از پیش رو بردارد تا همچنان یکه‌تاز جدول لالیگا باشد.سانگ کامرونی هم در دقیقه 26 بر روی پاس مسی گل سوم بارسا را وارد دروازه ساراگوسا کرد. مونتانس در دقیقه 24 تک گل ساراگوسا را به ثمر رساند. بارسا با این برد 34 امتیازی شد تا به تنهایی صدر جدول لالیگا را به خود اختصاص دهد.

در آخرین بازی شب گذشته هم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو از ساعت 30دقیقه بامداد رودرروی اتلتیک بیلبائو ایستاد که با درخشش کریم بنزمان موفق شد 5 بر یک بیلسا و شاگردانش را مغلوب به خانه بفرستد. کریم بن‌زما در دقایق 12 و 32 موفق شد 2 بار دروازه بیلبائو را باز کند. راموس در دقیقه 30، مسعود اوزیل 56 و سامی خدیرا 72 هم برای مادریدی‌ها در برنابئو گلزنی کردند تا جشن آنها کامل شود. گومز هم در دقیقه 42 برای بیلبائو  یک گل به ثمر رساند.  رئال مادرید با این برد 26 امتیازی شد تا در مکان سوم جدول لالیگا موقعیت مستحم‌تری داشته باشد.

شنبه 27 آبان

مالاگا صفر - اوساسونا صفر

اسپانیول 1- والنسیا2

ساراگوسا 1- بارسلونا 3

یکشنبه 28 آبان

بیلبائو 1- رئال مادرید5

برنامه ادامه بازی‌های هفته دوازدهم به این شرح است:

لوانته – لاكرونیا، ساعت 14:30

مایوركا – سلتاویگو، ساعت 18:30

وایادولید - ختافه، ساعت20:20

آتلتیكومادرید – گرانادا، ساعت 22:15

دوشنبه 29 آبان

بتیس – سویا، ساعت 24

سه‌شنبه 30 آبان

رایو والكانو- رئال سوسیداد، ساعت24

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر