کد خبر: 98932 A

در آستانه رقابت‌های جهانی لهستان؛

آخرین اردوی خارج از تهران تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان قبل از حضور در رقابت‌های جهانی لهستان از بعد از ظهر روز دوشنبه در بجنورد آغاز می‌شود.

آخرین اردوی خارج از تهران تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان قبل از حضور در رقابت‌های جهانی لهستان از بعد از ظهر روز دوشنبه در بجنورد آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، پس از سپری کردن یک اردوی 21 روزه در منطقه آزاد ارس، ملی‌پوشان وزنه‌برداری تا صبح دوشنبه(چهارم شهریور) تمرینات خود را در محل کمپ تیم های ملی واقع در مجموعه ورزشی آزادی پیگیری می‌کنند و پس از آن، برای گذراندن یک اردوی 4 هفته ای راهی بجنورد در خراسان شمالی می‌شوند.

مجید عسکری(62 کیلوگرم)، جابر بهروزی و سجاد بهروزی(69 کیلوگرم)، رسول تقیان(77 کیلوگرم)، سهراب مرادی(85 کیلوگرم)، امین زارعی و علیرضا دهقان(94 کیلوگرم)، کیا قدمی، حامد مجیدی و محمدرضا براری(105 کیلوگرم) و بهادر مولایی و علیرضا سلیمانی(105+کیلوگرم) 12 وزنه‌برداری هستند که زیر نظر کوروش باقری، سرمربی و جورج زالای، فراز رامهرمزی و داریوش باقری، مربیان تیم ملی در محل کمپ پروشیمی بجنورد خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی لهستان آ ماده می کنند.

این اردو با توجه به اینکه در فاصله کمتر از 55 روز تا آغاز رقابت‌های جهانی لهستان برگزار می‌شود، از اهمیت بالایی برای اردونشینان و کادر فنی تیم ملی وزنه‌برداری برخوردار است.

تیم ملی وزنه‌برداری خردادماه سال گذشته و قبل از حضور در المپیک 2012 لندن نیز با رایزنی‌های مرتضی زرین‌گل، نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری، یک اردوی یک ماهه را در پتروشیمی بجنورد سپری کردند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر