کد خبر: 84598 A

محمد کرمی:

رقابت‌های لیگ باشگاه‌های استان تهران جزو برترین و معتبرترین رقابت‌های تکواندو به منظور پشتوانه‌سازی برای مسابقات لیگ کشوری است.

رییس سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: رقابت‌های لیگ باشگاه‌های استان تهران جزو برترین و معتبرترین رقابت‌های تکواندو به منظور پشتوانه‌سازی برای مسابقات لیگ کشوری است.

به گزارش ایلنا، محمد کرمی در حاشیه برگزاری هشتمین دوره رقابت‌های لیگ باشگاه‌های استان تهران در رده سنی خردسالان پسر با بیان این مطلب افزود: استان تهران به واسطه داشتن مدیریت مناسب، پشتوانه خوب باشگاه‌ها، حامیان مالی و خانواده‌های علاقه‌مند به فعالیت در این رشته ورزشی، دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی است که همین امر موجب شده هر ساله شاهد درخشش تکواندوکاران این استان در رقابت‌های کشوری و برون مرزی باشیم.

وی گفت: برگزاری مسابقات منظم و مستمر رقابت‌های قهرمانی استان و لیگ در تمامی رده‌های سنی موجب شد تا تکواندوکاران تهران از لحاظ قدرت، فن و تکنیک بالاتر از سایر استان‌ها قرار گیرند و در تمامی رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کشور بیشترین تعداد تیم‌ها را به خود اختصاص دهند.

کرمی درخصوص سطح برگزاری رقابت‌های لیگ باشگاه‌های استان تهران گفت: رقابت‌های لیگ تهران هرساله با حضور تعداد بی‌شماری از تکواندوکاران در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود که با برنامه‌ریزی و تلاش مسئولان هیئت و سازمان لیگ استان، شاهد برگزاری رقابت‌های منظم، دقیق و بدون حاشیه از سوی تیم‌های شرکت کننده هستیم که امیدوارم امسال نیز همانند سنوات گذشته این امر ادامه داشته باشد.

رییس سازمان لیگ فدراسیون تکواندو اظهار داشت: رقابت‌های لیگ باشگاه‌های کشور یازدهم تیر با برگزاری مسابقات لیگ نونهالان و با حضور 12 تیم در خانه تکواندو آغاز می‌شود که از این تعداد 7 تیم به استان تهران اختصاص یافته که نشان از ارتقاء فنی و تکنیکی هوگوپوشان این استان نسبت سایر استان‌های کشور است.

وی افزود: به طور حتم اگر در رده سنی خردسالان نیز رقابت‌های لیگ کشوری را برپا کنیم، شاهد درخشش هوگوپوشان این رده سنی تهران خواهیم بود چراکه این استان دارای پتانسیل و استعدادهای بسیار خوبی در این رده سنی است.

کرمی در پایان بیان داشت: امیدوارم سایر استان‌ها نیز با برگزاری رقابت‌های منظم و مستمر همانند استان تهران، به پیشرفت و ارتقائ سطح تکواندوی کشورمان کمک کنند تا شاهد حضور تمامی استان‌ها در رقابت‌های لیگ کشوری و درخشش هوگوپوشان سراسر کشور در مسابقات برون‌مرزی باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر