کد خبر: 7869 A

تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران؛

نوزدهمین دوره تور مازندران از روز گذشته به مدت 5 روز و در 5 مرحله و مجموع مسافت 417 کیلومتر در حال برگزاری است.

سومین مرحله از نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران، با کسب مقام قهرمانی توسط داریوش اسماعیل زاده از تیم پتروشیمی تبریز به اتمام رسید.

به گزارش ایلنا، نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران (یادواره 10هزار شهید استان مازندران) از روز گذشته شنبه هفتم مهرماه به مدت 5 روز و در 5 مرحله و مجموع مسافت 417 کیلومتر در حال برگزاری است.

سومین مرحله از این دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران، امروز یکشنبه نهم مهرماه در مسیر(ساری – کیاسر) به مسافت 75 کیلومتر با حضور 62 رکابزن برگزار شد که در پایان؛

داریوش اسماعیل زاده از تیم پتروشیمی تبریز با زمان یک ساعت و 59 دقیقه و 47 ثانیه زودتر از دیگر رکابزنان از خط پایان عبور کرد و مدال طلای این مرحله را به گردن آویخت، "کریل مردوسنس" از قزاقستان با زمان 2 ساعت و 3 دقیقه و 24 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و "هاوانس هاوانسیان" از ارمنستان با زمان مشابه نسبت به نفر دوم، بر سکوی سوم ایستاد.

در این دوره از رقابتهای تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران تیم های خارجی (ازبکستان، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، مالزی، سوریه، تایلند، ترکمنستان) و تیم های داخلی (کاشی پرسپولیس یزد، پتروشیمی تبریز، هیئت بروجرد، ترافیک تهران، بیسج مازندران و هیئت دوچرخه سواری مازندران) حضور دارند.

نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران با حضور، محمود وفایی به عنوان سرپرست فنی، تقی خدادادی به عنوان سرپرست اجرائی، (محمدرضا صفاپور، محمود دلشاد، مصطفی چایچی، حمید سجادی، اسد هاشم وند، رفیع اله قویدل، جعفر رنجبران، ابراهیم صادقی) به عنوان داور، نوید کثیریان به عنوان رادیوتور، اکبر فعال و شمس اله مظاهری به عنوان مکانیسین، برگزار می شود.

اتحادیه جهانی دوچرخه سواری "مجید ناصری" را به عنوان سرداور نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین‌المللی مازندران معرفی کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر