کد خبر: 78259 A

روس‌ها شکست ناپذیر نیستند؛

چنان جو صمیمانه‌ای بر تیم حاکم است که اصلا هیچ استرسی برای بازی کردن نداشتم

در بازی‌های تدارکاتی تیم ملی والیبال در بلغارستان آرمین تشکری یکی از بهترین‌ها بود که خیال کادر فنی تیم ملی را از بابت آمادگی سرعتی زنان آسوده کرد.

به گزارش ایلنا، وی درست در روزهای پایانی اردوی آماده سازی قبل از اعزام به صوفیه در تهران بود که ولاسکو را مجاب کرد تا در رقابت با سامان فائزی او را انتخاب کند و او نیز با درخششی تحسین بر انگیز در 3 بازی اول تیم ملی جواب این اعتماد را نیز بخوبی داد. اگرچه او بدلیل مصدومیت جزئی در بازی آخر با بلغارستان غایب بود، اما همان 3 بازی کافی بود تا ثابت شود ولاسکو در انتخابش اشتباه نکرده است.

تشکری در پایان بازی‌های تدارکاتی بلغارستان در مورد آخرین وضعیت خود گفت: وضعیت من در حال حاضر بد نیست. من حتی می‌توانستم در بازی آخر تیم ملی هم بازی کنم، اما کادرفنی به توصیه پزشک تیم مرتکب ریسک نشدند.

وی که دلیل موفقیت خود را در نخستین بازی‌های تیم ملی متوجه حمایت‌های بزرگترهای تیم بخصوص معروف و موسوی و بعد اعتماد مربیان می‌دانست، گفت: چنان جو صمیمانه‌ای بر تیم حاکم است که اصلا هیچ استرسی برای بازی کردن نداشتم و حتی از بازی‌های باشگاهی هم راحت تر بودم.

بازیکن سرعتی تیم ملی افزود: فکر می‌کنم بازی به بازی نیز بهتر شده بودم تا جایی که هیچ واهمه‌ای از مقابله با بازیکنان بزرگی چون الکسیف و سوکولوف نداشتم 

وی در مورد بازی های تیم ملی هم گفت: تیم ملی در مجموع عالی ظاهر شد و حتی در بازی های دوم و سوم هم با اختلاف ناچیزی باخت و اگر مربیان تیم ملی بدنبال نتیجه بودند شک نکنید حداقل در بازی آخر هم نمی باخت.

تشکری در پاسخ به این سئوال که تا چه حد فکر می‌کنی توانستی جانشین شایسته‌ای برای نادی باشی؟ گفت: نادی بازیکن بزرگی است و من تمام تلاشم این است که بتوانم با توانایی‌های خود آنچه را که مربیان از من می‌خواهند در میدان اجرا کنم و امیدوارم که باعث پشیمانی ولاسکو نشوم.

بازیکن همدانی تیم ملی در مورد اینکه در چه زمینه‌هایی بیشتر نیاز به کارکردن برای تبدیل شدن به یک بازیکن کامل سرعتی را دارد، تصریح کرد: آنچه که مربیان می‌گویند باید کمی در بخش دفاع روی تور بیشتر کار کنم.

وی در مورد پیش بینی اش از بازی ایران و روسیه هم معتقد است: روس‌ها شکست ناپذیر نیستند و ما اگر بتوانیم 20 در صد با همین شرایط خوبی که مقابل بلغارستان داشتیم اضافه کنیم، می‌توان امیدوار به بردن روس‌ها هم بود. هر چند آنان تیم اول جهان هستند و کسی هم انتظار پیروزی ما بر این تیم را ندارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر