کد خبر: 7821 A

در مسابقات جایزه بزرگ مسکو؛

پیشگامان کویر یزد به عنوان اولین تیم تخصصی ایرانی در مواد پیست در این دوره از مسابقات حضور دارد.

رقابت‌های دوچرخه‌سواری جایزه بزرگ مسکو با کسب مقام نایب قهرمانی توسط تیم پیشگامان کویر یزد در ماده کایرین پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، مسابقات دوچرخه سواری جایزه بزرگ مسکو در مواد پیست، از 8 مهرماه به مدت 2 روز به میزبانی روسیه با حضور 5 تیم خارجی و 8 تیم از کشور میزبان در حال برگزاری است که تیم پیشگامان کویر یزد به عنوان نماینده کشورمان در این دوره از مسابقات حضور دارد.

در این دوره از مسابقات دوچرخه سواران در مواد (اسپرینت، تیم اسپرینت، کایرین و یک کیلومتر) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. در نخستین روز از این مسابقات، رکابزن در ماده کایرین با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان؛
در رده بندی تیمی این ماده؛ تیم روسیه مقام نخست را به خود اختصاص داد، تیم پیشگامان کویر یزد مقام نایب قهرمانی را از آن خود کرد و تیم "لوکوموتیو" مسکو نیز سوم شد.

در رده بندی انفرادی ماده کایرین:

سه رکابزن کشور میزبان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خوداخصاص دادند.

در این ماده (محمود و محمد پراش و ابوالفضل زارع زاده) رکابزنان تیم پیشگامان کویر یزد به ترتیب رده های (پنجم، ششم و دهم) را کسب کردند.

هم اکنون این مسابقات با برگزاری رقابتها در ماده اسپرینت در حال برگزاری است.

تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد پس از ثبت در فهرست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به عنوان اولین تیم تخصصی ایرانی در مواد پیست، با حضور (محمود و محمد پراش،احمد اصغرپور و ابوالفضل زارع زاده) به عنوان رکابزن و سید مصطفی سید رضایی به عنوان مربی، در این دوره از مسابقات حضور دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر