کد خبر: 72629 A

طی حکمی از سوی وزیر ورزش؛

سید محمد شروین اسبقیان در کمتر از یک سال دوباره به سمت مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی منصوب شد./ اکبر محوودی مدیرکل سابق استان تقاضای بازنشستگی کرده بود.

ایلنا: سید محمد شروین اسبقیان مجددا به سمت مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار  ایلنا از تبریز، سید محمد شروین اسبقیان که خرداد ماه 91 به ریاست فدراسیون قایقرانی کشور منصوب شده بود در کمتر از یک سال، دوباره به سمت مدیر کلی ورزش و جوانان آذربایجانشرقی منصوب شد.

اسبقیان پیش از این مدیر کلی استان‌های اردبیل، تهران، آذربایجان‌شرقی و ریاست فدراسیون قایقرانی کشور را بر عهده داشت

اکبر محمودی، مدیر کل سابق ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی نیز به افتخار بازنشستگی نائل شد.

در مراسم تودیع که در آمفی تئاتر پتروشیمی تبریز با حضور مهندس حجتی، مدیر کل امور هماهنگی استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور، سردار نصرتی معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی، محمود چمنی فرماندار شهرستان تبریز و روساء ادارات ورزش و جوانان شهرستانها، هیاتهای ورزشی و همکاران اداره کل ورزش و جوانان، پیشکسوتان، قهرمانان حضور داشتند از خدمات اکبر اصل محمودی قدردانی و حکم انتصاب سید محمد شروین اسبقیان به وی اهداء شد.

در حکم محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان به اسبقیان چنین آمده است:

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی در امور اجرایی و ورزش و بنا به پیشنهاد معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها بدین وسیله به عنوان مدیر کل وزش و جوانان استان آذربایجان شرقی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و بهره مندی از اخلاص‌، تلاش و همراهی سایر کارکنان،‌ ورزشکاران و برنامه ریزان امور جوانان استان در انجام امور موفق و منصور بوده و با بسیج همه امکانات و ظرفیت های مادی و معنوی و استفاده از توانمندی منابع انسانی متعهد و انقلابی و همچنین حسن ارتباط با قهرمانان و صاحبنظران عرصه جوانان و امور فرهنگی و ورزشی بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شان والای مردم شریف استان اذربایجان شرقی فراهم شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر