کد خبر: 71617 A

تورنمنت بین المللی تونس؛

مرحله مقدماتی دومین روز از سومین دوره رقابت های تورنمنت بین المللی تونس، با برتری ملی پوشان کشورمان در اوزان زوج پیگیری شد.

مرحله مقدماتی دومین روز از سومین دوره رقابت های تورنمنت بین المللی تونس، با برتری ملی پوشان کشورمان در اوزان زوج پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، دومین روزاز سومین دوره تورنمنت بین المللی تکواندو تونس، از ظهر امروز با برگزاری رقابت ها در مرحله مقدماتی اوزان زوج در سالن شهر" نابول" آغاز شد. در این مرحله و در بخش بانوان، 5ملی پوش کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند که در پایان؛ در وزن دوم فریده رشیدی با نتیجه 8 بر 6 از سد " سوندوس بن تاهر" از فرانسه " گذشت،در وزن چهارم مهین اسماعیل نژاد بانتیجه 20 بر یك" چریف اوماسیا "از تونس را مغلوب خودكرد،سوسن حاجی پور با نتیجه 21 بر یك "ماروانی امینی" دیگر تکواندوکار کشور میزبان را شکست داد،دروزن ششم نرگس باقری پور با نتیجه 21 بر 1" امیری نورا الهودا" از تونس را مغلوب كرد و شكرانه ایزدی با نتیجه 12 بر صفر "هدا ایسا" تونس را شكست دهد،در وزن هشتم اکرم خدابنده حریف تونسی خودرا8بر 18شکست داد.

همچنین در بخش آقایان در وزن دوم هادی مستعان با نتیجه 12 بر دو هوگوپوش تونسی را شکست داد، در وزن چهارم عباس شیخی بانتیجه 10 بر یک حریفی از کشور لیبی را شکست داد، در وزن ششم امید عمیدی 12 بر صفر از سد تکواندو کاری از لیبی گذشت، پوریا عرفانیان نیز با همین نتیجه هوگوپوش کشور میزبان را شکست داد و در وزن هشتم مرتضی شیری 12 بر یک هوگوپوشی از تونس را مغلوب کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر