کد خبر: 71615 A

با حضور 12 تیم؛

لیگ برتر سال 92 احتمالا از اویل آبان ماه با حضور 12 تیم کار خود را آغاز می کند.

رییس سازمان لیگ گفت: لیگ برتر سال 92 احتمالا از اویل آبان ماه با حضور 12 تیم کار خود را آغاز می کند.

به گزارش ایلنا، منوچهر پورحسن با اشاره به برنامه های سازمان لیگ گفت: بعد از برگزاری شورای لیگ می توانیم در مورد برنامه های قطعی لیگ سال آینده صحبت کنیم. البته هنوز زمان برگزاری این شورا مشخص نیست و تا زمانی که کار بررسی اساسنامه تمام نشود این شورا هم تشکیل نمی شود.

وی افزود: تمام مواردی که در لیگ برتر امسال اجرایی می شود در شورای لیگ بررسی و به تصویب می رسد. برخی موارد جزیی در آیین نامه دچار تغییر می شود. در این راستا از مسئولان هیئت ها و باشگاه ها خواستیم تا مشکلات سال قبل و نظرات و پیشنهادات خود در مورد برگزاری لیگ را به ما به صورت کتبی اطلاع دهند تا ما هم با بحث و بررسی، بتوانیم آن موارد را در آیین نامه قرار دهیم.

پورحسن در مورد اینکه آیا لیگ امسال هم با پلی آف به انجام می رسد، گفت: تا زمانی که موضوعی برای بحث مشخص نشود تمام موارد برگزاری لیگ همانند سال قبل خواهد بود. مثلا شنیده می شود برخی مربیان به برگزاری پلی آف اعتراض کردند اما هنوز هیچ مربی یا باشگاهی در مورد این موضوع پیشنهاد خود را به ما نداده اند. پس چطور می توانیم این مورد را به شور بگذاریم و آن را سبک و سنگین کنیم.

رییس سازمان لیگ با اشاره به برگزاری لیگ با همان تعداد سال گذشته گفت: زبرگزار می کنیم. البته باید ببینیم کدام تیم ها برای لیگ امسال اعلام آمادگی می کنند و آیا تیمی انصراف می دهد یانه. در مورد لیگ دسته یک هم تعداد تیم های متقاضی برای شرکت در این لیگ بیش از حد انتظار است اما این مسابقات را هم با همان 16 تیم برگزار می کنیم. یعنی سقف تیم ها برای لیگ برتر و دسته یک همان 12 و 16 تیم است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر