کد خبر: 71475 A

کرم‌زاده پدیده جدید کاراته ایران؛

مسابقات انتخابی تیم امید کاراته ایران عصر دیروز برگزار شد و در پایان آن، 5 کومیته کا جواز حضور در اردوی آماده سازی این تیم را کسب کردند.

مسابقات انتخابی تیم امید کاراته ایران عصر دیروز برگزار شد و در پایان آن، 5 کومیته کا جواز حضور در اردوی آماده سازی این تیم را کسب کردند.

به گزارش ایلنا، دیروز صبح در رقابت‌های انتخابی نفراتی که از سوی کادر فنی و کارشناسان به انتخابی دعوت شده بودند به میدان رفته و 42 مبارزه تک حذفی را برگزار کردند. سپس عصر و در 3 وزن منهای 68، منهای 78 و به اضافه 78 کیلوگرم کومیته کاهای برتر مسابقات قهرمانی کشور در اراک و نفراتی که از مسابقات صبح شنبه سربلند بیرون آمده بودند به صورت دوره ای و در 19 مبارزه برابر هم صف آرایی کردند. در پایان این رقابت و در وزن منهای 68 کیلوگرم، دادیار رهنما و علی اصغر آسیابری به اردوی تیم ملی امید راه پیدا کردند.

در وزن منهای 78 کیلوگرم، محمدحسین اکرام‌زاده با ارایه مبارزاتی زیبا و چشم نواز توانست در مسابقات صبح و عصر برابر تمامی حریفان خود به برتری دست یافته و به اردو راه یابد. کرم زاده با بهره گیری از ضربات 3 امتیازی و جابه جایی های مناسب، نشان داد در صورت ادامه این روند و تجربه پیدا کردن می تواند به نقطه ای قابل اتکا برای کاراته ایران تبدیل شود. "امیر آزادی" نیز به عنوان دومین کومیته کا وزن منهای 78 کیلوگرم به اردو رسید.

اما در وزن به اضافه 78 کیلوگرم، امیررضا پورمحمد با 3 پیروزی و یک تساوی به عنوان نفر اول این وزن معرفی شد و جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد. عماد مژدهی، سجاد فرخی و ایمان سنچولی نیز در این وزن هرکدام به 2 پیروزی دست یافتند و قرار است امروز(یکشنبه) به صورت دوره ای به مصاف هم رفته و در نهایت فردی که بهترین نتایج را کسب کند در اردو باقی بماند.

با این اوصاف کاراته‌کاهای امید ایران زیر نظر کادر فنی تیم ملی بزرگسالان و همراه با اعضای این تیم تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد. اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران از دیروز در مجموعه ورزشی کبکانیان آغاز شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر