کد خبر: 57417 A

دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا-هند؛

رکابزنان امروز در ماده استقامت جاده به مسافت 200 کیلومتر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در این ماده مهدی سهرابی، حسین ناطقی، حامد جنت و آروین معظمی گودرزی برای ایران رکاب خواهند زد.

آخرین روز رقابت‌های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا 2013 هندوستان، با برگزاری مسابقات در ماده استقامت جاده پیگیری می شود.

به گزارش ایلنا، سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و بیستمین دوره رقابت‌های جوانان، از 17 الی 27 اسفند ماه سال جاری در بخش‌های(بانوان، آقایان و زیر 23 سال مردان) و در مواد پیست و جاده و در سطح یک اتحادیه بین‌المللی دوچرخه سواری (UCI)، به میزبانی کشور هندوستان و در شهر دهلی نو برگزار می‌شود.

در آخرین روز از این دوره رقابت‌ها، رکابزنان امروز در ماده استقامت جاده به مسافت 200 کیلومتر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در این ماده مهدی سهرابی، حسین ناطقی، حامد جنت و آروین معظمی گودرزی برای ایران رکاب خواهند زد.

پیش از این نیز رکابزنان کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا در ماده استقامت جاده در رده سنی زیر 23 سال، 3 مدال نقره در مواد(اسکرچ، 200 متر و کایرین) و 3 نشان برنز در مواد(دورامتیازی، 4 کیلومتر تعقیبی انفرادی و مدیسون)در رقابت‌های بخش مواد پیست و یک برنز در ماده تایم تریل انفرادی جاده شده‌اند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر