کد خبر: 4853 A

فدراسیون گذشته توجهی به استان‌ها نداشت؛

دوره 8 ساله او تمام شده و باید جای خود را به نفر بعدی می‌داد و اینکه او گفته زیر بار زور و زر تزویر نروید، باید بگویم زور و زر در زمان صفایی بود.

رئیس هیات تیروکمان خراسان رضوی با تاکید بر برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تیروکمان گفت: مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تیروکمان باید درهمان زمانی که تعیین شده برگزار شود.

خسرو دنیوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب افزود: براساس قوانین مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تیرو کمان باید برگزار شود و خود بنده از جمله کسانی هستم که حامی این موضوع بوده‌ام و با جدیت موضوع را پیگیری کرده‌ام.

رییس هیات تیروکمان استان خراسان‌رضوی همچنین با تاکید بر اینکه کریم صفایی رییس سابق فدراسیون تیروکمان 9 ایراد اساسی در کارش داشت، ادامه داد: در زمان صفایی فدراسیون تیروکمان کمتر نگاهی به هیات استان‌ها داشت و هیچ کمکی به هیات‌ها نشده بود. در کنار آن تیراندازی خلاصه می‌شد در چند ورزشکار خاص. خبری نیز از پشتوانه‌سازی در سامانه دوره گذشته فدراسیون نبود. تیم‌ها در پایه نوجوانان و جوانان جایگاهی در پشتوانه‌سازی نداشتند.

وی اظهار داشت: به طور کلی هیات‌های استانی در زمان کریم صفایی فراموش شده بود. ورزشکاری از شهرستان اگر به اردوی تیم ملی راه می‌یافت هزینه آن ورزشکار باید توسط خود هیات استان تقبل می‌شد. انسجام کاری و انجام کارهای گروهی در زمان صفایی جایگاهی نداشت، هیچ‌گونه هم تشویق و حمایتی از مربیان برجسته و هیات‌های برتر نمی‌شد. دوره 8 ساله او تمام شده و باید جای خود را به نفر بعدی می‌داد و اینکه او گفته زیر بار زور و زر تزویر نروید، باید بگویم زور و زر در زمان صفایی بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر