کد خبر: 39792 A

اکبر فرج الهی:

این شورا به ریاست استاندار آذربایجان شرقی و عضویت 7 سازمان ونهاد و دبیری مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تشکیل خواهد شد.

ایلنا- تبریز: جانشین کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجانشرقی از ایجاد شورای ورزش همگانی در آذربایجان‌شرقی به ریاست بیگی استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکبر فرج الهی در کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی افزود: شورای ورزش همگانی در آذربایجان‌شرقی به ریاست بیگی استاندار آذربایجان‌شرقی و فرمانده سپاه عاشورا، فرمانده نیروی انتظامی، ریاست دانشگاه تبریز و علوم پزشکی، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان عضو و به دبیری شورای اکبر محمودی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی تشکیل خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اقدامات کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی گفت: مقرر شده مسئولین کمیته‌ها 4 برنامه شاخص و برجسته همگانی را به کارگروه ارجاع دهند.

فرج الهی افزود: تفاهم نامه با بسیج، آموزش کادر بهداشتی و درمانی و رابطین سلامت محلات و خانوارهای تحت پوشش مراکز بهداشتی و درمانی، برگزاری رقابت‌های ورزش همگانی دانشجویان در رشته‌های دوی عمومی، کوهپیمایی، پیاده‌روی، برگزاری همایش‌های همگانی برای دانش آموزان، همایش‌های پیاده روی خانوادگی در سطح تبریز و استان، برگزاری همایش‌های پیاده روی ویژه رده‌های سنی بالای 50 سال، برگزاری همایش‌های دوچرخه سواری از مهمترین برنامه‌های ارایه شده کمیته‌ها و دستگاه‌های اجرایی به شمار می‌رود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر