کد خبر: 39787 A

ابراهیم فیروزی خبرداد:

دومین جلسه کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجانشرقی برگزار شد.

ایلنا- تبریز: دبیر کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی از بکارگیری پتانسیل و توانایی دستگاه‌های اجرایی در ارتقاء ورزش همگانی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ابراهیم فیروزی در پایان دومین جلسه کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی افزود: کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی در راستای بخشنامه هیئت وزیران در خصوص به کارگیری و تقسیم کار بین تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ارتقاء و پیشرفت ورزش همگانی در سطح استان تشکیل یافته است.

وی گفت: هر دستگاه اجرایی و دولتی میتواند گام مهمی در ارتقاء سلامتی جسمانی و روانی با برگزاری همایش‌ها و جشنواره های همگانی و خانوادگی بردارد و از این پتانسیل ها به خوبی بهره خواهیم گرفت.

فیروزی در خصوص چارت تشکیلاتی این کارگروه افزود: کارگروه اجرایی ورزش همگانی آذربایجان‌شرقی به ریاست اکبر محمودی مدیر کل ورزش و جوانان و اکبر فرج الهی جانشین کارگروه و 10 کمیته شامل کمیته‌های ورزش شهروندی، دانشجویی، دانش‌آموزی، کارگری، ورزش کارمندی، نیروهای مسلح، ورزش مساجد و پایگاه‌های مقاومت، کمیته بهداشت و پیشگیری با ورزش، کمیته علمی و آموزشی و کمیته اطلاع رسانی و رسانه ملی تشکیل می‌­شود و در عملکرد دستگاه‌ها در بخش همگانی نیز در شورای عالی ورزش استان با حضور بیگی استاندار آذربایجان‌شرقی بررسی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر