کد خبر: 3314 A

فرناز فصیحی تاکید کرد:

این فدراسیون در نظر دارد به ترویج ورزش تنیس از سنین پایه و با مشارکت وزارت آموزش و پرورش بپردازد.

سرمربی تیم ملی تنیس دختران زیر ۱۴ سال گفت: خراسان رضوی مستعد پرورش ورزشکاران این رشته ورزشی است.

به گزارش ایلنا، فرناز فصیحی با بیان این مطلب افزود: غزل پاک باطن و کیمیا مهاجری دو بازیکن خوب خراسان رضوی هستند که می‌توان آینده درخشانی را برای مدال‌آوری آنان در عرصه‌های بین المللی پیش بینی کرد.

وی با اشاره به ظرفیت بالای بانوان تنیس باز استان‌های سراسر کشور، اظهار داشت: تربیت علاقه‌مندان به ورزش تنیس باید در مسیری قرار گیرد که در سال‌های آتی از هر استان ۵ بازیکن حرفه‌ای در این رشته فعالیت داشته باشند.

سرمربی تیم ملی تنیس دختران زیر ۱۴ سال کشور فعالیت کنونی بانوان کشور در ورزش تنیس را مطلوب‌تر از گذشته ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر توجه به ورزش تنیس در بخش بانوان و اعزام آنان به مسابقات برون مرزی و اهتمام ویژه فدراسیون تنیس به ارتقاء جایگاه بانوان فعال در این رشته ورزشی موجب شده که هم اکنون بانوان تنیس باز کشورمان در شرایط بهتری قرار داشته باشند.

فصیحی با اشاره به طرح فدراسیون تنیس برای استعدادیابی، بیان کرد: این فدراسیون در نظر دارد به ترویج ورزش تنیس از سنین پایه و با مشارکت وزارت آموزش و پرورش بپردازد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات تنیس قهرمانی کشور دختران زیر ۱۴سال در مشهد، اظهار داشت: ورزشکاران در رده‌های سنی مختلف بسیار خوب ظاهر شدند که این امر تیم ملی تنیس را به آینده‌ای روشن امیدوار می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر