کد خبر: 31957 A

با نظر محمدرضا طالقانی؛

طالقانی همچنین در حکمی مسعود آئینه‌چی را به عنوان مدیر تیم های ملی ورزش باستانی و زورخانه‌ای منصوب کرد.

کلیه محرومین انضباطی در ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور، توسط محمدرضا طالقانی بخشیده شدند.

به گزارش ایلنا، با توجه به درخواست روسای هیئت های سراسر کشور در اولین نشست خود با طالقانی، در مورد رسیدگی به وضعیت افراد محروم از حضور در رویدادهای ورزش زورخانه‌ای کشور این موضوع محقق شد.

سرپرست جدید فدراسیون درسخنان خود با عنوان 'الیوم یوم الرحمه' کلیه افرادی که در سال‌های گذشته از ورود به زورخانه‌ها و دیگر رویدادهای ورزش ملی کشور توسط کمیته انضباطی فدراسیون محروم شده بودند را بخشیده و حکم محرومیتشان را ملغی اعلام نمود.

مسعود آئینه چی مدیر تیم‌های ملی شد

محمدرضا طالقانی همچنین در حکمی مسعود آئینه‌چی را به عنوان مدیر تیم های ملی ورزش باستانی و زورخانه‌ای منصوب کرد. در حکم مسئولیت آئینه چی آمده است: با عنایت به تعهد، تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم از تاریخ 10 /10 /1391 به مدت یکسال به عنوان مدیر تیم‌های ملی ورزش باستانی و زورخانه‌ای این فدراسیون در راستای احیاء و توسعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای منصوب می‌شوید.

مسعود آئینه‌چی که از قهرمانان رشته سنگ و کباده است، از 11سالگی وارد گود مقدس زورخانه شده است. وی در زورخانه‌های هنر، کیان تاج، شهید فهمیده، نجات، شرکت واحد(بهارستان)، سجادیه و نیرو شادی به فعالیت پرداخته است. ار اساتید وی می‌توان از حاج جلال شیرازی، حاج حسین نیک صفت و ناصر کنیه نور(استاد رشته سنگ) یاد کرد.

وی از همان ابتدای فعالیت خود در این رشته تاریخی، با شرکت در مسابقات کشوری و کسب مقام‌های قهرمانی به تعلیم و تربیت علاقه‌مندان ورزش باستانی مشغول بوده است.

در سوابق مدیریتی آئینه‌چی سرپرست تیم استان تهران در مسابقات کشوری، دبیر هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی استان تهران، عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی و رئیس هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی استان تهران دیده می‌شود.

محمدرضا طالقانی فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر