کد خبر: 3178 A

رقابت‌های دو نفره فیوچرز اصفهان؛

در ادامه رقابت‌های تنیس بین المللی فیوچرز و در جدول دو نفره تیم امیر سهیل محسنی و روزبه کامران با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.

در ادامه رقابت‌های تنیس بین المللی فیوچرز و در جدول دو نفره تیم امیر سهیل محسنی و روز به کامران با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.

به گزارش ایلنا، روز گذشته در بخش دو نفره چهره ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردید که طی آن روزبه کامران و امیر سهیل محسنی از ایران، رومان جیباوی و مایکل اسمیت از ازبکستان، پراشاند و ندون چژیاند از هند، بالاژی و ویلاری از هند تنیسورهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی می باشند که امروز برای رسیدن به فینال این دوره از رقابت‌ها به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در این دوره از رقابت‌ها علاوه بر ورزشکاران کشورمان، ورزشکارانی از اسپانیا، هند، فرانسه، بلژیک، سوئد، چک، روسیه، کرواسی، رومانی، ایتالیا، ازبکستان، یونان، اتریش، هلند، مکزیک، سوریه، کانادا، صربستان، ژاپن، امارت متحده عربی، بلغارستان، پاکستان، ترکمنستان، اسلواکی حضور دارند که به مدت ۲ هفته در مجموعه ورزشی شهدای ارتش اصفهان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر